Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Стажування аспірантів в університеті Ворика, 2020

Стажування PhD студентів (аспірантів) кафедри АЕМС-ЕП КПІ в University of Warwick

Лист зі стажування PhD студентів (аспірантів) студентам кафедри.

“Ми аспіранти 1 року навчання, Г.Ю. Землянухіна та Є.О. Ніконенко, зараз перебуваємо у Великій Британії на стажуванні з 09 березня 2020 року. Наукове стажування проходить за програмою обміну Erasmus+ в Університеті Ворика, м. Ковентрі (University of Warwick, Coventry) на факультеті School of Engineering протягом 4 місяців в лабораторії “Power and Control Systems Research Laboratory” під керівництвом випускника нашої кафедри професора О.І. Кіселичника, який працює в School of Engineering.

Стажування PhD студентів каф. АЕМС-ЕП КПІ в University of Warwick

Вигляд аеропорту у м. Бірмінгем

В рамках співпраці з університетом Ворика, раніше: а) кафедру представляли два викладачі на сумісній конференції [1] у весняному семестрі 2019 р.; потім в осінньому семестрі: б) два студенти кафедри 5-го та 6-го курсів проходили 4-місячне стажування на цьому факультеті [2], [3]; в) проведено сумісний воркшоп-семінар [4]; та г) два викладача проходили наукове стажування в Англії [5].

Тематика науково-дослідних робіт охоплює дослідження систем керування гібридними джерелами живлення на основі акумуляторів та суперконденсаторів для електричних транспортних засобів з явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами, а також дослідження енергоефективних алгоритмів керування турбомеханізмами в умовах стабілізації показників продуктивності мережі.

Декілька фото з лабораторії, які включають: установку з синхронним явнополюсним двигуном з постійними магнітами; пневмо-генератор; установка з турбомеханізмом.

Також хотіли б відмітити, що на території кампусу дуже гарно особливо весною, коли цвітуть квіти та дерева. А ще на кампусі є декілька озер, поряд з якими мешкають птахи та інші звіри.

Уведення карантину

Протягом першого тижню нам необхідно було пройти процедури реєстрації та первинного ознайомлення з обладнанням лабораторій факультету. Також ми розпочали ознайомлення з обладнанням, на якому будуть проводитися подальші дослідження Проте, на превеликий жаль, у світі оголосили пандемію. Тому приблизно на початку другого тижня в Англії поступово стали вводити режим карантину: спочатку в освітніх закладах, та згодом, в усій країні. Наразі всі викладачі та студенти працюють в дистанційному режимі: ми також займаємося дослідженнями систем, проте в режимі симуляції. Не менш зручним є те, що в нас є можливість користуватися всією бібліотекою університету в режимі онлайн.

Початок застосування засобів карантину співпав з екзаменаційною сесією в Університеті Ворика, тому викладачі були вимушені приймати екзамени дистанційно. Потім слідував місяць канікул, який завершився 19 квітня. Весняний семестр почався з наступного тижня, навчання студентів продовжується в дистанційному режимі: в системі управління навчанням Moodle викладачами розміщуються всі необхідні матеріали по дисциплінах; за необхідності проводяться дистанційні веб-конференції, використовуючи такі засоби зв’язку як Skype, Zoom та ін.

Не дивлячись на ситуацію у світі, ми не втрачаємо позитивного настрою та охоче працюємо дистанційно для нашого здоров’я та безпеки. Звичайно сподіваємося, що карантин завершиться незабаром і ми зможемо повернутися в лабораторію для проведення експериментальних досліджень.

Бережіть себе, не хворійте та не втрачайте гарного настрою.”

Similar posts
 • Фінал осінньої серії ігор Що? Де? Кол... Фінал осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року Фінал осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року на кафедрі „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” відбудеться 25 листопада 2021 року о 20.00 за традиційним посиланням в Google Meet meet.google.com/otp-rgcm-dtt, також буде підтримуватися трансляція ігри на ютуб-каналі кафедри. В кінці фінальної гри буде визначений кращий гравець серії, [...]
 • Четверта гра осінньої серії ігор Що? ... Четверта гра осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року Остання четверта гра осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року на кафедрі „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” відбудеться вже завтра, 18 листопада 2021 року о 19.00 за традиційним посиланням в Google Meet meet.google.com/otp-rgcm-dtt, також буде підтримуватися трансляція ігри на ютуб-каналі кафедри. Запрошуємо всі команди, членів, [...]
 • Опитування щодо вакцинації студентів Опитування щодо вакцинації студентів Модуль опитування щодо вакцинації студентів запущено у ваших кабінетах в Електронному кампусі. Просимо витратити близько 5 хв вашого часу і відповісти на кілька запитань. Ваші відповіді дуже важливі для розуміння ситуації з рівнем вакцинації студентів в університеті. Особистий кабінет АІС «Електронний кампус КПІ» [...]
 • Третя гра осінньої серії ігор Що? Де?... Третя гра осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року Третя гра осінньої серії ігор «Що? Де? Коли?» 2021 року на кафедрі „Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” відбудеться вже завтра, 11 листопада 2021 року о 19.00 за традиційним посиланням в Google Meet meet.google.com/otp-rgcm-dtt, також буде підтримуватися трансляція ігри на ютуб-каналі кафедри. (!) Це буде вже 20-та [...]
 • Подовження дистанційного режиму Увага! Дистанційний режим проведення освітнього процесу подовжено до 31 грудня 2021! З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 “Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19”, а саме: всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний [...]

СтатистикаПо результатам 2 семестра

2020/2021 учебного года

и вступительной кампании-2021


Всего студентов: 178,
из них на бюджете: 175.

ОбъявленияОбразовательный процесс до конца 1 семестра

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, были внесены изменения в Приказ по университету №НУ/222/2021 от 22.10.2021 "Про организационные меры предотвращения распространения коронавируса COVID-19", а именно:

 • все формы обучения с 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПИ им. Игоря Сикорского перевести в дистанционный режим (для соискателей высшего образования, а также слушателей курсов повышения квалификации, подготовительного отдела и довузовской подготовки);
 • термин внедрения дистанционного режима обучения, предусмотренного этим приказам, может пересматриваться и изменяться раз в месяц за 10 дней до вступления в силу таких изменений.


 • Последние объявления
  Партнёры

  Центр международного образования