ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Співпраця з працедавцями

Стейкхолдери продовжують брати участь в освітньому процесі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.

28 серпня 2023 року  к.т.н., доц. Сергій Бур’ян провів чергову онлайн-зустріч з випускником кафедри Дмитром Пушніциним, який наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська Республіка).

Зустріч була присвячена обговоренню серії семінарів, які Дмитро буде проводити онлайн у середовищі Zoom для всіх бажаючих студентів кафедри протягом осіннього семестру 2023-2024 навчального року. Семінари будуть присвячені сучасній електроніці та розробці електронних пристроїв.

Зареєструватися на серію семінарів можна направивши електронного листа Сергію Буряну на адресу burian.serhii@lll.kpi.ua. В листі обовязково вказати ПІБ, курс та електронну пошту в домені Google (@gmail.com, @lll.kpi.ua тощо) для відкриття доступу до онлайн-каталогу з матеріалами семінару.

Час та посилання на Zoom будуть розіслані на вказані у листі електронні пошти орієнтовно на 1-2 тижні осіннього семестру 2023-2024 н.р.

Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями

Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. в рамках ОК «Системи оптимального та інтелектуального керування» відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В.

На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше).

Офіційними партнерами КЗПТО є провідні європейські компанії Siemens, Sew-Eurodrive, Demag Cranes Components (Німеччина), PodemCrane (Болгарія), Schneider Electric (Франція).

Профіль заводу повністю відповідає навчальному напрямку кафедри.
Завод є одним із рецензентів сучасної освітньої програми магістерської підготовки.

Під час відеоконференції була представлена презентація заводу, в кінці зустрічі дані відповіді на запитання студентів щодо працевлаштування, матеріального заохочення, соціальної підтримки.

Подивитися запис заходу можна на Youtube за посиланням або на сайті кафедри

Семінари з роботодавцями та випускниками кафедри  тривають

Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбувся у пятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Семінари був присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації з використанням «Sequencers» за наступним планом:

  1. Огляд готової програми (симуляція за допомогою HMI).

  2. Процес створення білості прогам (вибір фіксованих станів та перехідних та написання власне самої програми).

  3. Приклад не доцільного використання Sequncer (написання короткої програми для керування рівня води в резервуарі).

  4. Поєднання двох програм в одну та спроба додати стандартні елементи в усіх індустріальних машинах (індикатор роботи, safety part, використання бібліотек).

У зустрічі, яка тривала більше 3 годин та визвала чималий інтерес, приймали участь здобувачі 1-5 курсів.

Подивитися запис заходу можна на Youtube за посиланням https://youtu.be/bWNfNaCUFfc
або на сайті кафедри

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти