Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Вступ на 1 курс (за сертифікатом ЗНО)

Вступ на 1 курс (за сертифікатом ЗНО)

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітньою програмою підготовки Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”. Вступ за сертифікатом ЗНО на бакалаврат здійснюється на денну форму навчання за кошти держбюджету та за контрактом (за кошти фізичних та юридичних осіб) та на заочну форму навчання за контрактом.

переваги освітньої програми про освітню програму 1
4 5 6
8 9 7

Пам’ятка абітурієнта АЕМС-ЕП

Віртуальна екскурсія для абітурієнтів

Згідно додатку 5 до Умов прийому бали за атестат не враховуються.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО

  1. Українська мова – 0,25
  2. Математика – 0,5
  3. Фізика, або Іноземна мова, або Історія України, або Хімія, або Географія, або Біологія – 0,2
  4. Мінімальний конкурсний бал – 125.

Документи для вступу на 1 курс за сертифікатами ЗНО подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв. Приймаються сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 рр
Остаточно конкурсний бал множиться на галузевий (ГК) та сільський (СК) коефіцієнти. Детальніше – за посиланням.

Якщо ти хочеш правильно розрахувати свій конкурсний бал, ми створили для тебе калькулятор – просто та зручно! Введи свої бали ЗНО, врахуй додаткові умови та дізнавайся, скільки в тебе балів! Посилання.

УВАГА! Правила прийому до КПІ імені Ігоря Сікорського у 2021 році. Сайт приймальної комісії
Максимальні обсяги державного замовлення в 2020 році Інструкція по подачі заяви

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії. Дати прийому заяв та документів, проведення вступних випробувань, можуть змінюватись відповідно до карантинних заходів. Актуальну інформацію можна отримати підписавшись на наш телеграм-канал або на сайті приймальної комісії у розділі:

Документи, які необхідні для зарахування на бакалаврат (за сертифікатом ЗНО) Ключові дати

Контактні дані з питань вступу

epa at kpi.ua,

відповідальний за вступ на кафедрі: +380 95 932 8704, +380 68 121 3423.

Якщо ти рекомендований до зарахування на навчання за кошти держбюджету по 141 спеціальності на факультеті електроенерготехніки та автоматики переходь в групу і читай інструкцію як подати документи та переходь у групу https://t.me/aems_school та читай інструкцію як подати документи, щоб навчатися саме на освітній програмі «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність».

Вступ на бакалаврат. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського

Запрошуємо на кафедру.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес з 1 вересня

За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/22 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочнеться:
- для усіх курсів, крім першого курсу бакалаврів – в змішаному режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- для першого курсу бакалаврів – в дистанційному режимі навчання з 01 вересня 2021 року з переведенням у змішаний режим з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.
У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти