ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Партнер кафедри

Компанія Mitsubishi Electric

Сьогодні корпорація Mitsubishi Electric представлена ​​в Європі своєю дочірньою компанією Mitsubishi Electric Europe BV зі штаб-квартирою у Великобританії, що складається з 9 філій (Великобританія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Португалія, Франція та Швеція) та представництва в Україні.

За сприянням цієї компанії на кафедрі працює стенд для дослідження сервоприводів  на основі синхронних двигунів у лабораторії автоматизації електромеханічних та мехатронних систем, к. 414-20 (2,3 фото).

Партнер кафедри АЕМС-ЕП Mitsubishi Electric

ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION (MELCO)

(яп .: «Міцубісі Денкі Кабусікі Кайся», укр .: корпорація «Міцубісі Електрик»)

АДРЕСА ШТАБ-КВАРТИРИ:

Tokyo Building 2-7-3, Marunouchi, Chiyoda-ku, Tokyo 100-8310, Japan

Телефон: + 81-3-3218-2111

Дата заснування: 15 січня 1921

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ:

  • енергетика та електричні системи,
  • системи індустріальної автоматики,
  • інформаційні та комунікаційні системи,
  • обладнання для житлових будинків,
  • електронні пристрої.

Mitsubishi присутня в Європі з 1969 року. Це дуже значимий з точки зору реалізації продукції Mitsubishi Electric регіон. Європейський ринок дуже розвинений, конкурентний і вимогливий. Тут можна продавати продукцію тільки високої якості, адаптовану до вимог європейських споживачів. Це визначило один з ключових пріоритетів компанії – розвиток післяпродажного обслуговування та сервісу.

Крім того, в Європі діють 2 дочірні компанії і 2 дослідних центру Mitsubishi у Великобританії і у Франції. У Великобританії, Нідерландах та Чехії працюють 6 заводів, що виробляють продукцію Mitsubishi, що поставляється на європейський ринок, в тому числі і в країни СНД.

ІСТОРІЯ

Історія Mitsubishi Electric – це історія розвитку сучасної Японії. Компанія заснована в 1921 році, коли від Mitsubishi Shipbuilding Company (сьогодні це Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.) відбрунькувалися розташовувалася в м Кобе фабрика, яка виробляла електромотори для океанських суден. Нова компанія отримала назву Mitsubishi Electric Corporation.

У тому ж році компанія вийшла на ринок побутового електрообладнання. Протягом наступних 10 років Mitsubishi Electric виграла ряд великих контрактів, включаючи створення електричних підстанцій для японських залізниць.

У 1930 році Mitsubishi Electric приступила до створення, встановлення та обслуговування ліфтів та ескалаторів, а також виробництва обладнання для електростанцій. Компанія продовжувала швидко рости і розширювати сфери своєї діяльності. До 1960 року вона була одним з найбільш інноваційних і диверсифікованих в Японії виробників електричного обладнання. На початку 60-х років, задовго до того, як стан екології перетворилося на серйозну проблему для всього людства, Mitsubishi Electric приступила до роботи над технологіями, акцент в яких ставилося на дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Протягом наступних двох десятиліть діяльність компанії вийшла за рамки Японії. В цей же час Mitsubishi Electric зарекомендувала себе як піонер в галузі розробки комп’ютерів, систем кондиціонування, автомобільної електроніки, супутників, живляться від сонячних батарей, а також атомних електростанцій.

Починаючи з 1980 року Mitsubishi виводить на світовий ринок свої передові технології і продукти, які вносять внесок у розвиток суспільства, промисловості і кінцевих споживачів. Це перший в світі широкоформатний LED-екран для спортивних арен, найбільший у світі телевізійний CRT-екран, перший у світі спіральний ескалатор, найшвидший у світі ліфт, антени, що дозволили створити першу в світі комерційну систему доступу в Інтернет з борту літака, що знаходиться в повітрі, і багато іншого.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти