Educational program “Electromechanical automation sytems, electric drive and electromobility”,faculty of electric power engineering and automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Партнер кафедри

Компанія Mitsubishi Electric

Сьогодні корпорація Mitsubishi Electric представлена ​​в Європі своєю дочірньою компанією Mitsubishi Electric Europe BV зі штаб-квартирою у Великобританії, що складається з 9 філій (Великобританія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Португалія, Франція та Швеція) та представництва в Україні.

За сприянням цієї компанії на кафедрі працює стенд для дослідження сервоприводів  на основі синхронних двигунів у лабораторії автоматизації електромеханічних та мехатронних систем, к. 414-20 (2,3 фото).

Партнер кафедри АЕМС-ЕП Mitsubishi Electric

ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION (MELCO)

(яп .: «Міцубісі Денкі Кабусікі Кайся», укр .: корпорація «Міцубісі Електрик»)

АДРЕСА ШТАБ-КВАРТИРИ:

Tokyo Building 2-7-3, Marunouchi, Chiyoda-ku, Tokyo 100-8310, Japan

Телефон: + 81-3-3218-2111

Дата заснування: 15 січня 1921

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ:

  • енергетика та електричні системи,
  • системи індустріальної автоматики,
  • інформаційні та комунікаційні системи,
  • обладнання для житлових будинків,
  • електронні пристрої.

Mitsubishi присутня в Європі з 1969 року. Це дуже значимий з точки зору реалізації продукції Mitsubishi Electric регіон. Європейський ринок дуже розвинений, конкурентний і вимогливий. Тут можна продавати продукцію тільки високої якості, адаптовану до вимог європейських споживачів. Це визначило один з ключових пріоритетів компанії – розвиток післяпродажного обслуговування та сервісу.

Крім того, в Європі діють 2 дочірні компанії і 2 дослідних центру Mitsubishi у Великобританії і у Франції. У Великобританії, Нідерландах та Чехії працюють 6 заводів, що виробляють продукцію Mitsubishi, що поставляється на європейський ринок, в тому числі і в країни СНД.

ІСТОРІЯ

Історія Mitsubishi Electric – це історія розвитку сучасної Японії. Компанія заснована в 1921 році, коли від Mitsubishi Shipbuilding Company (сьогодні це Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.) відбрунькувалися розташовувалася в м Кобе фабрика, яка виробляла електромотори для океанських суден. Нова компанія отримала назву Mitsubishi Electric Corporation.

У тому ж році компанія вийшла на ринок побутового електрообладнання. Протягом наступних 10 років Mitsubishi Electric виграла ряд великих контрактів, включаючи створення електричних підстанцій для японських залізниць.

У 1930 році Mitsubishi Electric приступила до створення, встановлення та обслуговування ліфтів та ескалаторів, а також виробництва обладнання для електростанцій. Компанія продовжувала швидко рости і розширювати сфери своєї діяльності. До 1960 року вона була одним з найбільш інноваційних і диверсифікованих в Японії виробників електричного обладнання. На початку 60-х років, задовго до того, як стан екології перетворилося на серйозну проблему для всього людства, Mitsubishi Electric приступила до роботи над технологіями, акцент в яких ставилося на дбайливому ставленні до навколишнього середовища.

Протягом наступних двох десятиліть діяльність компанії вийшла за рамки Японії. В цей же час Mitsubishi Electric зарекомендувала себе як піонер в галузі розробки комп’ютерів, систем кондиціонування, автомобільної електроніки, супутників, живляться від сонячних батарей, а також атомних електростанцій.

Починаючи з 1980 року Mitsubishi виводить на світовий ринок свої передові технології і продукти, які вносять внесок у розвиток суспільства, промисловості і кінцевих споживачів. Це перший в світі широкоформатний LED-екран для спортивних арен, найбільший у світі телевізійний CRT-екран, перший у світі спіральний ескалатор, найшвидший у світі ліфт, антени, що дозволили створити першу в світі комерційну систему доступу в Інтернет з борту літака, що знаходиться в повітрі, і багато іншого.

StatisticsAs result of 2nd semester

2020/2021 academic year

and 2021 admission campaign


Total students: 150,
on the budget: 145.

AnnouncementEducational process from September 1

By the decision of the Administrative Council and the selection committee of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, the educational process for full-time and part-time higher education applicants will begin from September 01, 2021/22 academic year, according to:
- for all courses, except for the first year bachelors - in a mixed study mode, which provides a combination of full-time and distance learning modes in compliance with the recommendations of the Ministry of Education and Science of Ukraine;
- for the first year bachelors - in distance learning mode from September 1, 2021 with transfer to mixed mode from the next day after the settlement of each faculty / institute in the hostels.
The schedule of classes will include additional information about the form of conducting classes (full-time or distance), and the decision on the chosen mode of study will be reviewed every month no later than the 20th day.

The last announcements
Partners

Center for International Education