Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Контактні дані з питань вступу

Контактні дані з питань вступу : номери телефонів та почтові адреси

відповідальний за вступ на кафедрі: +380 95 932 8704, +380 68 121 3423.

Для запитань щодо вступу поштова адреса – epa at kpi.ua

Контакти факультету: (+38099) 030-96-63, peretyatko.julia at gmail.com

Контактні дані з питань вступу каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Для вступу за освітньо-професійною програмою підготовки віщої освіти 1-го рівня – бакалаврського за результатами ЗНО та атестату – перейдіть за цим посиланням, для вступу з дипломом молодшого спеціаліста – за даним посиланням.

Дізнайтеся, що потрібно для вступу за освітньо-професійною та за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (2-ий рівень) – тут.

В будь-якому разі ви можете подати реєстраційну форму абітурієнта – тут.

Останні новини щодо вступу абітурієнтів до нашої кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу:

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року

Освітній процес з 1 вересня

За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/22 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочнеться:
- для усіх курсів, крім першого курсу бакалаврів – в змішаному режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- для першого курсу бакалаврів – в дистанційному режимі навчання з 01 вересня 2021 року з переведенням у змішаний режим з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.
У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти