Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Контактні дані з питань вступу

Контактні дані з питань вступу : номери телефонів та почтові адреси

відповідальний за вступ на кафедрі: +380 95 932 8704, +380 68 121 3423.

Для запитань щодо вступу поштова адреса – epa at kpi.ua

Контакти факультету: (+38099) 030-96-63, peretyatko.julia at gmail.com

Контактні дані з питань вступу каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Для вступу за освітньо-професійною програмою підготовки віщої освіти 1-го рівня – бакалаврського за результатами ЗНО та атестату – перейдіть за цим посиланням, для вступу з дипломом молодшого спеціаліста – за даним посиланням.

Дізнайтеся, що потрібно для вступу за освітньо-професійною та за освітньо-науковою програмою магістерської підготовки (2-ий рівень) – тут.

В будь-якому разі ви можете подати реєстраційну форму абітурієнта – тут.

Останні новини щодо вступу абітурієнтів до нашої кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу:

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року

Освітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

• всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.

• Останні оголошення

Центр міжнародної освіти