ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування в КПІ має дуже глибокі традиції, адже за всього часу існування саме ініціативні студенти призводили до змін в усіх сферах діяльності університету.

Далі наведено декілька груп, в яких займаються як вирішенням важливих питань, так і відпочинком студентів.

КПІ “Вежа”

Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Арт-простір “Вежа” – це приміщення в лівій башті першого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського, яке ще п’ять років тому використовувалося як склад. Студентське самоврядування власними зусиллями змогли перетворити приміщення на картинну галерею, а через рік успішно реалізували ще й Воркспейс і лекторій. Нині у “Вежі” регулярно проходять різноманітні  заходи, а кількість щоденних відвідувачів вже давно перевищила сотню.

Минулого літа було реконструйовано прилеглий до арт-простору внутрішній дворик. З автомобільної стоянки він перетворився на затишну зелену зону просто неба. Координатори проекту почали проводити в ньому лекції, фестивалі, кінопокази та благодійні ярмарки. У планах організаторів забезпечити дворик вуличним освітленням, комфортними кріслами, пуфами, аудіо- та відеообладнанням.

Телеграм-канал: t.me/belka_space

Група у фейсбуці – https://www.facebook.com/vezhakpi

КПІ “Белка”

Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

«BELKA» – це безкоштовний студентський коворкінг, який працює на третьому поверсі бібліотеки.

Це простір, де студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського розвивають і реалізовують власні ідеї. Тут є безкоштовний Інтернет, зручні місця для спілкування з однодумцями і навіть для певного релаксу. Є також усі можливості для читання безкоштовних лекцій з найрізноманітніших і, водночас, найактуальніших тем, які виходять за рамки університетських програм, або їх доповнюють.

“Студентський простір Belka – відкрита платформа для індивідуальної та командної роботи студентів КПІ імені Ігоря Сікорського. На базі нашого простору функціонує лекторій, проводяться конференції та хакатони.

Ми знаходимося в 4-му залі Науково-технічної бібліотеки ім. Денисенка КПІ.”

Телеграм-канал: t.me/belka_space

Група у фейсбуці – https://www.facebook.com/belka.space.kpi/

Ведеться розробка сайту http://belka.kpi.ua/

Колізей КПІ

Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

“Арт-простір «Суспільна платформа Колізей КПІ». Можна просто Колізей. Хештегом обрали #colosseumkpi.
Наш простір – це невеликий амфітеатр у дворику одного з навчальних корпусів КПІ, де проводимо культурні, освітні та спортивні заходи.
Основний принцип – відкритість. Маєш ідею – реєструй прямо тут і зараз. Для цього є кнопка «Запропонувати подію». Жодної комерції, поки не з’являється обмеження на вхід для всіх бажаючих.

Ось вже і вималювалася наша головна мета – допомогти ініціативним людям створити щось своє. При цьому ми й самі організовуємо музичні вечори та кінопокази, транслюємо спортивні матчі. Тож уважно слідкуйте за анонсами у соціальних мережах або за нашим календарем на сайті.”

Телеграм-канал: t.me/colosseumkpi

Група у фейсбуці – https://www.facebook.com/colosseum.kpi/

Власний сайт: http://colosseum.kpi.ua/

Зона відпочинку в 20-му корпусі КПІ

Місце відпочинку 20-го корпусу ФЕА КПІ Сікорського

“Шановні друзі ФЕАшники, вітаємо Вас з першим днем навчання. У нас є подарунок для кожного
Представляємо унікальний майданчик для відпочинку у нашому улюбленому 20-му корпусі.

Що ти там знайдеш? Мікрохвильовку, в якій зможеш розігріти свою їжу, чайник і чай, а так само ніштячкі у вигляді конфеток.
Правда з мінусів те, що там ще багато роботи, але СтудРада щільно над цим працює і ми будемо раді будь-якій допомозі.

Ще хочемо висловити огромною подяку за допомогу Бур’яну С.О. та Пушкарю М.В., а також адміністрації нашого факультету.

Отже)
Де?: біля прінтцентра
Що?: простір для себе улюбленого
Коли?: кожну перерву чекаємо тебе

Якщо у вас є ідеї щодо поліпшення, пишіть в наш бот.”

Телеграм-канал СтудРади ФЕА: https://t.me/kpi_fea

Інформація з новин сайту АЕМС-ЕП – тут.

Студентське самоврядування: Профспілки та студентські ради

Профспілкова організація студентів  “КПІ ім. Ігоря Сікорського”

Поштова адреса: Україна, 03056, м. Київ,  вул. Борщагівська, 144-А, 2 поверх.

Режим роботи: 09 00 — 18 00   перерва: 13 00 — 14 00    вихідні: субота, неділя
Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського
BEST (Board of European Students of Technology) — це міжнародна організація студентів технічних університетів Європи, котра дає тобі унікальну можливість отримати нові знання та спілкуватися із студентами більш ніж з 30ти країн Європи!
Відкривай Європу разом з BEST!
Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського
Це організація, що займається самоврядуванням студентів, організацією заходів та культурним аспектом студентського життя.
Студентська Рада КПІ – це не тільки широкий спектр можливостей для студентів, а ще і організація, що бере безспосередню участь а усіх сферах суспільного життя, впливає на перебіг всіх процесів, що відбуваються в університеті.
Студенти, які тут працюють – це талановиті, креативні та амбіційні люди, що старанно та наполегливо діляться своїми ідеями та натхненням з кожним із КПІ-шників.
Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов ’язаний використати на всі сто.
Розвиватися, працювати та вдосконалюватися – ось девіз Студентської Ради найкращого університету!
Студентська рада студмістечка «КПІ ім. Ігоря Сікорського» – добровільна організація студентів , головними завданнями якої є : захист прав студентів, поліпшення умов проживання, контроль роботи адміністаціі студмістечка, організація дозвілля студентів, доведенні інформації про студмістечко. Структурно він поділений на наступні відділи : житлово комунальний, масових заходів, зовнішніх зв’язків, захисту прав студентів, інформаційний.

Інтерклуб  ”КПІ ім. Ігоря Сікорського”

Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Інтерклуб – це студентська організація, що займається проблемами іноземних студентів, які навчаються в «КПІ ім. Ігоря Сікорського», організацією їхнього дозвілля з метою інтеграції іноземних громадян, що навчаються в університеті, в культурно-освітній простір молоді «КПІ ім. Ігоря Сікорського», у створенні “однорідного середовища” в організації дозвілля для всіх студентів університету, незалежно від форми навчання та громадянства. ЇЇ головне завдання це – допомогти іноземним друзям якомога краще призвичаїтися до умов нашого життя, аби кожен без винятку студент повернувшись додому, мав лише приємні спогади про перебування в нашій країні і навчання в нашому університеті. Тому Інтерклуб тісно співпрацює зі студентськими радами університету, студмістечка, гуртожитків.

Адреса: 03056, м. Київ, вул. Металістів, 7а, корпус № 31, кім. 2-09
Тел.: (+38 044) 453-36-58

Студентське самоврядування:
Медіа ресурси студентів «КПІ ім. Ігоря Сікорського»
Медіа-KPI! Iнформаційно-розважальний канал у радіо-відеоформаті. Щоденно протягом 12-ти годин ми розповідаємо про університетське життя, про цікаві для нас події КПІ, України та світу. До вашої уваги авторські програми, прямий ефір, гарячі теми та гострі інтерв’ю.
 
Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського
Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Студентське самоврядування. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Людське здоров’я є найвищою цінністю. Але наразі, зі стрімким розвитком технологій, на нього чиниться все більше техногенне навантаження. Проте дуже часто люди і самі додають проблем власному організмові. Науково-технічний розвиток, на жаль, має і негативну сторону — не завжди медикаменти використовуються для допомоги хворим, а численні розробки у галузях слабоалкогольних та алкогольних напоїв вживаються без почуття міри…

Цей сайт — про загрози, які являють собою алкогольні напої, тютюнові вироби, наркотичні засоби, медикаментозні, психотропні препарати, що викликають звикання. Наша головна мета — застерегти тих, хто лише починає несвідомо руйнувати своє здоров’я та життя, а також допомогти людям, котрі потрапили у залежність від шкідливих звичок.

Ми наводимо факти про негативний вплив наркотиків, надмірного вживання алкоголю, паління. Ми демонструємо жахливі наслідки дії цих речовин. Ми хочемо, щоб ви про це знали і не робили помилок.

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти