Місце відпочинку в 20-му корпусі

Місце відпочинку

Відкрито унікальне місце відпочинку у 20-му корпусі. Протягом липня-вересня 2019 року СР ФЕА підготовляло місце для відпочинку на нульовому етажі нашого корпусу.

Там ви знайдете все, що необхідно протягом перерви: мікрохвильовку, в якій можете розігріти свою їжу, чайник і чай, так само як і солодощі. Ведеться постійне оновлення матеріальної бази.

Профспілка ФЕА висловлює подяку за допомогу доцентам кафедри АЕМС-ЕП к.т.н. Бур’яну С.О. та Пушкарю М.В., а також адміністрації факультету електроенерготехніки та автоматики.

Адміністрація розташувала посилання на бота, куди ви можете надсилати свої пропозиції щодо покращення місця.

Телеграм-канал СтудРади ФЕА: https://t.me/kpi_fea

Фотокартки побудованої зони відпочинку:

Наступні правила внутрішнього розпорядку поширюються на зону відпочинку:

1. Зона відпочинку доступна для студентів та співробітників НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського” з 08:00 до 21:00.
  2. Зона відпочинку призначена для того, щоб ви могли врятуватися від суєти, наприклад, на мить роздумів чи медитації.
  3. Користувачів просять поважати тишу.
  4. Особисті речі дозволені за умови, що після використання вони будуть прибрані.
  5. Користувачам категорично забороняється вимагати або привласнювати зону відпочинку будь-яким способом за допомогою прикрас, написів, меблів, макету чи специфічної поведінки.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення