Конференція-воркшоп у Ворвику

Конференція воркшоп у Warwick, Англія

12 листопада 2019 року проходив науково-практичний воркшоп в Університеті Ворика, Англія (University of Warwick, Coventry, UK), School of Engineering. У проведенні воркшопу приймали участь студенти та аспіранти нашої кафедри.

Воркшоп проведений в рамках програми співпраці Erasmus факультету електроенерготехніки та автоматики НТУУ КПІ ім. І. Сікорського та факультету School of Engineering університету Ворика.

Головними темами воркшопу було визначення керування електромеханічними системами, силова електроніка, відновлювана енергетика, а також інженерії діагнозування хвороб.

Також тематика воркшопу торкалася організаційних питань щодо шляхів розширення навчальної роботи обох університетів та шляхів для збільшення технологічного впливу науки та науковців на суспільство / країну / світ.

Ведучими цієї конференції-воркшопу були випускник кафедри АЕМС-ЕП проф. О. І. Кіселичник та координатор відділу мобільності Університету Ворика проф. Вішвеш Кулкарні.

Від кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу було представлено дві доповіді.

1. Робота аспіранта Є.О. Ніконенка “Порівняння акумуляторного та гібридного джерела живлення для електричних транспортних засобів” Науковий керівник – д.т.н. проф. С.М. Пересада (доповідь проводилася дистанційно).
  2. Робота студентів Родкіна Д. та Зінченко О. “Визначення параметрів явнополюсних синхронних двигунів з постійними магнітами” Наукові керівники робіт – д.т.н. проф. С.М. Пересада (КПІ ім. І. Сікорського) та проф. О.І. Кіселичник (Університет Ворика) (доповідь проводилася в університеті Ворика).

За результатами воркшопу планується видання тез доповідей. Також були представлені доповоді з факультету School of Engineering.

Робочі сесії воркшопу:

Сесія Тематика сесії Структура сесії Що отримано з сесії
Сесія 1 Avenues to Widen the Educational Outreach SoE admin, WPO, CTE, Warwick’s & KPI’s Mobility Offices, MBA25 брошюри (зроблені в PDF форматі)
Сесія 2 Power Electronics and Renewable Energy Chair’s address; plenary talk and section talks розширені тези доповідей кожної роботи
Сесія 3 Avenues to Increase the Technology Impact Warwick Ventures, KPI’s Tech Licensing Office, Cardiomo, NAIC, NHS брошюри (зроблені в PDF форматі)
Сесія 4 Engineering for Disease Diagnosis/Intervention Chair’s address; plenary talk and section talks розширені тези доповідей кожної роботи

Проведення воркшопу за допомогою засобів дистанційного зв’язку забезпечило можливість запрошення великої кількості студентів 4-го курсу.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення