факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Переваги освітньої програми

Переваги освітньої програми

Переваги освітньої програми та її профіль.

лого8

1. Зростаючий попит на фахівців нашої спеціалізації серед провідних високотехнологічних компанії в Україні та світі (ДП «Антонов», ДТЕК, концерн Укроборонпром, Siemens, ABB та ін.).

 

2. Широкий профіль підготовки в галузі програмування, електроніки, автоматизації, керування, електроприводу та комп’ютерних технологій, що забезпечує високу кваліфікацію i достойну оплату праці.

1 лого

3. Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук, м. Гіссен та Магдебурзьким технічним університет ім. Отто фон Ґеріке, Німеччина (навчання безкоштовне з виплатою стипендії).

Без имени-2 (2)

4. Стажування за кордоном по програмі Erasmus: Магдебурзький технічний університет; Нотінгемський університет, університет Уорика (Велика Британія),(безкоштовне з виплатою стипендії).

5. Аспірантура в університеті-партнері – Нотінгемському університеті (Великобританія).

3 лого

6. Працевлаштування та проходження практики здійснюється у провідних компаніях України та світу, в яких необхідне проектування, експлуатація чи обслуговування:

  • промислових, комунальних систем автоматизації;
  • електромеханічних систем;
  • систем Smart House;
  • робототехнічних систем;
  • електротранспорту (електрокари, електролітаки, та ін.).
4 лого

7. Дисципліни. Інноваційні технології сьогодення та майбутнього:

  • комп’ютерні та інформаційні технології, алгоритми автоматичного керування та штучний інтелект;
  • електропривод, мехатроніка, робототехніка;
  • електромобілі, електробуси, дрони та інший електричний транспорт;
  • комп’ютерні системи автоматизації, графічні інтерфейси, цифрові мережі, web та технології інтернету речей (IoT);
  • програмування ARM-, DSP-мікропроцесорів, FPGA та різноманітних контролерів.
6 лого

8. Рівень підготовки відповідає європейському, базується на сучасній лабораторно-дослідницькій базі та високій кваліфікації викладачів. Кафедра має один з найвищих індексів цитувань наукових публікацій серед кафедр технічного напрямку в Україні.

лого7

9. У складі кафедри 10 навчальних лабораторій, оснащених сучасними технічними засобами, що базуються на комп’ютерних технологіях. Серед них унікальні спільні лабораторії з міжнародними корпораціями (ABB, EATON, ДТЕК, Texas Instruments, Nuvoton, ALTERA, Siemens, Schneider Electric).

 

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери