Переваги освітньої програми

Переваги освітньої програми та її профіль.

лого8

1. Зростаючий попит на фахівців нашої спеціалізації серед провідних високотехнологічних компанії в Україні та світі (ДП «Антонов», ДТЕК, концерн Укроборонпром, Siemens, ABB та ін.).

2. Широкий профіль підготовки в галузі програмування, електроніки, автоматизації, керування, електроприводу та комп’ютерних технологій, що забезпечує високу кваліфікацію i достойну оплату праці.

1 лого

3. Програма подвійного диплому з Університетом прикладних наук, м. Гіссен та Магдебурзьким технічним університет ім. Отто фон Ґеріке, Німеччина (навчання безкоштовне з виплатою стипендії).

Без имени-2 (2)

4. Стажування за кордоном по програмі Erasmus: Магдебурзький технічний університет; Нотінгемський університет, університет Уорика (Велика Британія),(безкоштовне з виплатою стипендії).

5. Аспірантура в університеті-партнері – Нотінгемському університеті (Великобританія).

3 лого

6. Працевлаштування та проходження практики здійснюється у провідних компаніях України та світу, в яких необхідне проектування, експлуатація чи обслуговування:

• промислових, комунальних систем автоматизації;
  • електромеханічних систем;
  • систем Smart House;
  • робототехнічних систем;
  • електротранспорту (електрокари, електролітаки, та ін.).
4 лого

7. Дисципліни. Інноваційні технології сьогодення та майбутнього:

• комп’ютерні та інформаційні технології, алгоритми автоматичного керування та штучний інтелект;
  • електропривод, мехатроніка, робототехніка;
  • електромобілі, електробуси, дрони та інший електричний транспорт;
  • комп’ютерні системи автоматизації, графічні інтерфейси, цифрові мережі, web та технології інтернету речей (IoT);
  • програмування ARM-, DSP-мікропроцесорів, FPGA та різноманітних контролерів.
6 лого

8. Рівень підготовки відповідає європейському, базується на сучасній лабораторно-дослідницькій базі та високій кваліфікації викладачів. Кафедра має один з найвищих індексів цитувань наукових публікацій серед кафедр технічного напрямку в Україні.

лого7

9. У складі кафедри 10 навчальних лабораторій, оснащених сучасними технічними засобами, що базуються на комп’ютерних технологіях. Серед них унікальні спільні лабораторії з міжнародними корпораціями (ABB, EATON, ДТЕК, Texas Instruments, Nuvoton, ALTERA, Siemens, Schneider Electric).

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.