Наукове стажування в університеті Ворика

Наукове стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

Мене звати Олексій Зінченко, я студент п’ятого курсу групи ЕП-91мн, і на початку навчального року поїхав за програмою Erasmus+ на стажування до Університету Ворика, що знаходиться у Великій Британії, місто Ковентрі, неподалік від Бірмінгема. Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

IMG_20190901_161555

Стратфорд, де народився Шекспір

Найбільше вразило одразу по прибуттю те, як сумлінно люди виконують правила та наскільки розвинена і пристосована для всіх груп населення інфраструктура в країні.

Університет вразив з перших хвилин перебування в ньому. Майже всі ключі електронні, двері зачиняються і відчиняються автоматично. Лабораторія, в якій довелося працювати, відмежована від робочих комп’ютерів, обладнання для роботи майже все зібрано аспірантами, що в тій лабораторії і працюють.

IMG_20190821_142405

Факультет, де ми проходимо стажування

Кампус університету чистий. Гуртожитки в кампусі університету інакші, ніж в Україні. Кімнати для студентів індивідуальні, а кухня і туалети спільні. Для студентів і простих людей на території кампуса нещодавно був побудований новий спортивний комплекс, куди я ходив на плавання (можна в будь-який час і скільки є бажання). В усіх будівлях університету присутнє бездротове підключення до інтернету. Зупинка автобусів є в самому кампусі. Хоча університет знаходиться дещо навіддалі від міста Ковентрі, зовсім не складно діставатися куди треба.

IMG_20190824_123809

Музей транспорту в Ковентрі

Протягом стажування працюємо з експериментальною установкою для дослідження електромеханічних систем на основі синхронного двигуна з постійними магнітами. Під час цього довелося ознайомитися з промисловими пристроями для симуляції цифрових систем керування такими як dSPACE та OPAL-RL. Для цих пристроїв можна розробляти керуючі програми в середовищі MATLAB Simulink.

У вихідні дні зазвичай був вільний розклад, тож часто можна було поїхати в околишні міста на екскурсії. Під час поїздок відвідали неймовірно великий музей транспорту Англії в Ковентрі та замок Кенілворт, що розташований в місті Кенілворт. Здивувало також, що безкоштовний досту до Wi-Fi є і на вулицях деяких міст та в автобусах.

IMG_20190831_141345

Головна вулиця міста Лемінгтон Спа

На додачу прикріплюю фото зі стажування.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.