Наукове стажування в університеті Ворика

Наукове стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

Мене звати Олексій Зінченко, я студент п’ятого курсу групи ЕП-91мн, і на початку навчального року поїхав за програмою Erasmus+ на стажування до Університету Ворика, що знаходиться у Великій Британії, місто Ковентрі, неподалік від Бірмінгема. Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

IMG_20190901_161555

Стратфорд, де народився Шекспір

Найбільше вразило одразу по прибуттю те, як сумлінно люди виконують правила та наскільки розвинена і пристосована для всіх груп населення інфраструктура в країні.

Університет вразив з перших хвилин перебування в ньому. Майже всі ключі електронні, двері зачиняються і відчиняються автоматично. Лабораторія, в якій довелося працювати, відмежована від робочих комп’ютерів, обладнання для роботи майже все зібрано аспірантами, що в тій лабораторії і працюють.

IMG_20190821_142405

Факультет, де ми проходимо стажування

Кампус університету чистий. Гуртожитки в кампусі університету інакші, ніж в Україні. Кімнати для студентів індивідуальні, а кухня і туалети спільні. Для студентів і простих людей на території кампуса нещодавно був побудований новий спортивний комплекс, куди я ходив на плавання (можна в будь-який час і скільки є бажання). В усіх будівлях університету присутнє бездротове підключення до інтернету. Зупинка автобусів є в самому кампусі. Хоча університет знаходиться дещо навіддалі від міста Ковентрі, зовсім не складно діставатися куди треба.

IMG_20190824_123809

Музей транспорту в Ковентрі

Протягом стажування працюємо з експериментальною установкою для дослідження електромеханічних систем на основі синхронного двигуна з постійними магнітами. Під час цього довелося ознайомитися з промисловими пристроями для симуляції цифрових систем керування такими як dSPACE та OPAL-RL. Для цих пристроїв можна розробляти керуючі програми в середовищі MATLAB Simulink.

У вихідні дні зазвичай був вільний розклад, тож часто можна було поїхати в околишні міста на екскурсії. Під час поїздок відвідали неймовірно великий музей транспорту Англії в Ковентрі та замок Кенілворт, що розташований в місті Кенілворт. Здивувало також, що безкоштовний досту до Wi-Fi є і на вулицях деяких міст та в автобусах.

IMG_20190831_141345

Головна вулиця міста Лемінгтон Спа

На додачу прикріплюю фото зі стажування.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення