Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Початок нового стажування у THM

Цього року від нашого факультету 4-ро магістрів 5-го курсу та магістри 6-го курсу приїхали до THM, University of Applied Sciences of Mittelhessen, Німеччина.
П’ятеро з них – студенти кафедри АЕМС-ЕП та студенти кафедри АЕ.
Початок нового стажування у THM – з 07.10.2019, оскільки саме тоді починається осінній навчальний семестр в Німеччині.

Студенти 5-го курсу проходитимуть підготовку за програмою подвійного диплому з THM,  що складається з проходження теоретичних курсів, екзаменів, а також з проекту, який необхідно підготувати до кінця мобільності (аналог курсового проекту, проте виконується абсолютно самостійно).

Студенти 6-го курсу займатимуться науковим стажуванням, що в більшій мірі полягає у дослідженні конкретних систем в рамках підготовки магістерської дисертації.

Інформація буде оновлюватися за мірою поступлення.

Хай щастить студентам у подальшому навчанні та наукових дослідженнях!

photo5233670293493492789

Студенти ФЕА, що поїхали до THM восени 2019 року

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти