Початок нового стажування у THM

Цього року від нашого факультету 4-ро магістрів 5-го курсу та магістри 6-го курсу приїхали до THM, University of Applied Sciences of Mittelhessen, Німеччина.
П’ятеро з них – студенти кафедри АЕМС-ЕП та студенти кафедри АЕ.
Початок нового стажування у THM – з 07.10.2019, оскільки саме тоді починається осінній навчальний семестр в Німеччині.

Студенти 5-го курсу проходитимуть підготовку за програмою подвійного диплому з THM,  що складається з проходження теоретичних курсів, екзаменів, а також з проекту, який необхідно підготувати до кінця мобільності (аналог курсового проекту, проте виконується абсолютно самостійно).

Студенти 6-го курсу займатимуться науковим стажуванням, що в більшій мірі полягає у дослідженні конкретних систем в рамках підготовки магістерської дисертації.

Інформація буде оновлюватися за мірою поступлення.

Хай щастить студентам у подальшому навчанні та наукових дослідженнях!

photo5233670293493492789

Студенти ФЕА, що поїхали до THM восени 2019 року

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.