факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Співпраця з Warwick University

Програма співпраці з університетом Ворика

Вже 1 рік діє програма співпраці з університетом Ворика (факультету електроенерготехніки (Univerisy of Warwick, Coventry)) та кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.

Програма направлена на наукове та освітнє співробітництво для підвищення якості підготовки магістрів, PhD та сумісних проектів.

Цього року, в рамках співпраці двоє студентів кафедри АЕМС-ЕП проходили стажування в Університеті Ворика [1], [2].

Один з можливих напрямків для наступних претендентів на стажування – робота над гіперлупом (Hyperloop).

У жовтні доц. к.т.н. С.В. Король пройшов стажування в лабораторії “Power and Control Systems Research Laboratory” Університету Ворика. Він отримав практичний досвід роботи з експериментальними установками навчального та науково-дослідного призначення. В ході стажування ознайомився з роботою студентів нашої кафедри Родькін Д. і Зінченко О. над створенням установки для тестування алгоритмів керування синхронними машинами з постійними магнітами на основі dSPACE та OPAL-RL. Планується, що на цій установці буде працювати аспірант кафедри АЕМС-ЕП в 2020 році. Також С.В. Король отримав практичний досвід в області застосування пневмодвигунів в системах накопичення енергії.

В листопаді-на початку грудня доц. к.т.н. С.О. Бур’ян також проходив стажування в цій лабораторії. Він займався налагодженням та дослідженням лабораторного насосного комплексу, що керується нейронними мережами. В подальшому на цій установці буде працювати аспірант нашої кафедри в рамках свого стажування навесні 2020 року.

Фотокартки зі стажувань викладачів наведено нижче.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення
Партнери