факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Співпраця з Warwick University

Програма співпраці з університетом Ворика

Вже 1 рік діє програма співпраці з університетом Ворика (факультету електроенерготехніки (Univerisy of Warwick, Coventry)) та кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.

Програма направлена на наукове та освітнє співробітництво для підвищення якості підготовки магістрів, PhD та сумісних проектів.

Цього року, в рамках співпраці двоє студентів кафедри АЕМС-ЕП проходили стажування в Університеті Ворика [1], [2].

Один з можливих напрямків для наступних претендентів на стажування – робота над гіперлупом (Hyperloop).

У жовтні доц. к.т.н. С.В. Король пройшов стажування в лабораторії “Power and Control Systems Research Laboratory” Університету Ворика. Він отримав практичний досвід роботи з експериментальними установками навчального та науково-дослідного призначення. В ході стажування ознайомився з роботою студентів нашої кафедри Родькін Д. і Зінченко О. над створенням установки для тестування алгоритмів керування синхронними машинами з постійними магнітами на основі dSPACE та OPAL-RL. Планується, що на цій установці буде працювати аспірант кафедри АЕМС-ЕП в 2020 році. Також С.В. Король отримав практичний досвід в області застосування пневмодвигунів в системах накопичення енергії.

В листопаді-на початку грудня доц. к.т.н. С.О. Бур’ян також проходив стажування в цій лабораторії. Він займався налагодженням та дослідженням лабораторного насосного комплексу, що керується нейронними мережами. В подальшому на цій установці буде працювати аспірант нашої кафедри в рамках свого стажування навесні 2020 року.

Фотокартки зі стажувань викладачів наведено нижче.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери