Конференція СПЕА 2019

ХIII конференція СПЕА

28 листопада 2019 року проведена ХIII конференція СПЕА 2019 “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”.

У секції “Автоматизація електромеханічних систем та електропривод” представлено більше 5 робіт.

Зустріч студентів та викладачів і співробітників кафедри є традиційним заходом, що спрямований на поліпшення усвідомлення матеріалу студентами, розширення їх кругозору, виявлення найкращих студентів, віднагородження студентів та молодих учених за добрі науково-практичні досягнення.

Представлені роботи пов’язані з побудовою макету промислового крану, керування явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (IPMSM), керування насосними установками за допомогою нейронних мереж та керування магнітним підвісом для левітації.

Дві роботи були представлені студентами з-за кордону за допомогою Скайпу.

Робота “Ідентифікація електричних параметрів явнополюсного синхронного двигуна з постійними магнітами” зроблена Родкіним Д. (науковий магістр 6-го курсу) та Зінченко О. (науковий магістр 5-го курсу). Науковий керівник – д.т.н. проф. Пересада С.М. Робота представлена з університету Ворика, Англія (University of Warwick), School of Engineering.

Робота Беняшевської К. та Борща В. (магістри 5-го курсу) “Створення та дослідження системи емуляції руху електричного транспортного засобу” представлена з кафедри Інформаційних технологій, електротехніки та мехатроніки (department of Information technology, electrical engineering, Mechatronics) Університету прикладних наук Міттелхессена, Фрідберг, Німеччина (University of applied sciences of Mittelhessen, THM). Керівник – к.т.н. проф. Ковбаса С.М.

Далі наведено фотокартки з конференції.

Журі секції “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” відмітила кращою доповідю роботу Землянухіної Г.Ю. “Керування насосними комплексами на основі нейронних мереж”.

Краща доповідь з заходу XIII конференція СПЕА представлена на пленарному засіданні конференції 12 грудня 2019 року. Тези конференції будуть опубліковані пізніше за посиланням. Фотокартки з пленарного засідання факультету наведено нижче.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.