ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Конференція СПЕА 2019

ХIII конференція СПЕА

28 листопада 2019 року проведена ХIII конференція СПЕА 2019 “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”.

У секції “Автоматизація електромеханічних систем та електропривод” представлено більше 5 робіт.

Зустріч студентів та викладачів і співробітників кафедри є традиційним заходом, що спрямований на поліпшення усвідомлення матеріалу студентами, розширення їх кругозору, виявлення найкращих студентів, віднагородження студентів та молодих учених за добрі науково-практичні досягнення.

Представлені роботи пов’язані з побудовою макету промислового крану, керування явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (IPMSM), керування насосними установками за допомогою нейронних мереж та керування магнітним підвісом для левітації.

Дві роботи були представлені студентами з-за кордону за допомогою Скайпу.

Робота “Ідентифікація електричних параметрів явнополюсного синхронного двигуна з постійними магнітами” зроблена Родкіним Д. (науковий магістр 6-го курсу) та Зінченко О. (науковий магістр 5-го курсу). Науковий керівник – д.т.н. проф. Пересада С.М. Робота представлена з університету Ворика, Англія (University of Warwick), School of Engineering.

Робота Беняшевської К. та Борща В. (магістри 5-го курсу) “Створення та дослідження системи емуляції руху електричного транспортного засобу” представлена з кафедри Інформаційних технологій, електротехніки та мехатроніки (department of Information technology, electrical engineering, Mechatronics) Університету прикладних наук Міттелхессена, Фрідберг, Німеччина (University of applied sciences of Mittelhessen, THM). Керівник – к.т.н. проф. Ковбаса С.М.

Далі наведено фотокартки з конференції.

Журі секції “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” відмітила кращою доповідю роботу Землянухіної Г.Ю. “Керування насосними комплексами на основі нейронних мереж”.

Краща доповідь з заходу XIII конференція СПЕА представлена на пленарному засіданні конференції 12 грудня 2019 року. Тези конференції будуть опубліковані пізніше за посиланням. Фотокартки з пленарного засідання факультету наведено нижче.

Similar posts
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти