ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Конференція СПЕА 2019

ХIII конференція СПЕА

28 листопада 2019 року проведена ХIII конференція СПЕА 2019 “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”.

У секції “Автоматизація електромеханічних систем та електропривод” представлено більше 5 робіт.

Зустріч студентів та викладачів і співробітників кафедри є традиційним заходом, що спрямований на поліпшення усвідомлення матеріалу студентами, розширення їх кругозору, виявлення найкращих студентів, віднагородження студентів та молодих учених за добрі науково-практичні досягнення.

Представлені роботи пов’язані з побудовою макету промислового крану, керування явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (IPMSM), керування насосними установками за допомогою нейронних мереж та керування магнітним підвісом для левітації.

Дві роботи були представлені студентами з-за кордону за допомогою Скайпу.

Робота “Ідентифікація електричних параметрів явнополюсного синхронного двигуна з постійними магнітами” зроблена Родкіним Д. (науковий магістр 6-го курсу) та Зінченко О. (науковий магістр 5-го курсу). Науковий керівник – д.т.н. проф. Пересада С.М. Робота представлена з університету Ворика, Англія (University of Warwick), School of Engineering.

Робота Беняшевської К. та Борща В. (магістри 5-го курсу) “Створення та дослідження системи емуляції руху електричного транспортного засобу” представлена з кафедри Інформаційних технологій, електротехніки та мехатроніки (department of Information technology, electrical engineering, Mechatronics) Університету прикладних наук Міттелхессена, Фрідберг, Німеччина (University of applied sciences of Mittelhessen, THM). Керівник – к.т.н. проф. Ковбаса С.М.

Далі наведено фотокартки з конференції.

Журі секції “Електромеханічні системи автоматизації та електропривод” відмітила кращою доповідю роботу Землянухіної Г.Ю. “Керування насосними комплексами на основі нейронних мереж”.

Краща доповідь з заходу XIII конференція СПЕА представлена на пленарному засіданні конференції 12 грудня 2019 року. Тези конференції будуть опубліковані пізніше за посиланням. Фотокартки з пленарного засідання факультету наведено нижче.

Similar posts
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования