ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Партнер кафедри

Компанія Schneider Electric

Schneider Electric – світовой експерт в сфері управління енергією та промисловою автоматизацією – ведучий розробник та постачальник комплексних енергоефективних рішень для енергетики і інфраструктури, промислових підприємств, об’єктів цифільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних.

Випускник нашої кафедри, Будняк Тарас працює в київському відділені компанії, за його допомогою створено лабораторний стенд для дослідження програмованих логічних контролерів та налаштування промислової мережі для зв’язку контролеру з електричним приводом.
Також в Schneider Electric Ukraine працює наш молодий випускник 2018 р.

Партнер кафедри АЕМС-ЕП - компанія Schneider Electric

Сьогодні “Шнейдер Електрік Україна” є багатофункціональним українським підприємством, яке включає в себе комерційні відділи в Києві, Дніпрі, Львові та Миколаєві, склад обладнання та комплектуючих в м. Київ, який обслуговується відділом логістики, центр сервісної та інформаційної підтримки, проектне бюро, авторизовані центри навчання та службу підтримки.

Дана структура дозволяє швидко та якісно відповідати на запити клієнтів, від надання інформації та підготовки проекту, до післяпродажного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Виведення ЕФЕКТИВНОСТІ на новий рівень

Перетворення кооперативного молочного заводу регіонального рівня на світового промислового гіганта — амбіційне завдання. Компанія Fonterra змінила правила гри на новозеландському ринку молочної продукції і стала одним із самих ефективних молочних комбінатів в світі, підвищивши свою ЕФЕКТИВНІСТЬ за допомогою EcoStruxure™ Plant.

Надійні дані для ЦИФРОВОГО життя

Забезпечення безпечного хмарного сервісу одного із найкрупніших центрів обробки даних в світі – амбіційне завдання. За допомогою Schneider EcoStruxure™ IT, центр Telefónica в Алькалі обробляє дані із 14 кВт на стійку, забезпечуючи надійні послуги для клієнтів, життя яких стає все більш цифровим.

Втілюй свої ідеї в життя з Mix&Match

Додаток для швидкого та легкого підбору електроустановчих виробів для Вашого інтер’єру.

Інновації на всіх рівнях

Інновації на всіх рівнях по новому визначають енергоменеджмент та автоматизацію. Інформаційні та операційні технології, від виробничих до офісних приміщень, пов’язані між собою як ніколи раніше.

Світовий експерт з енергоменеджменту і автоматизації

Наші рішення допомагають клієнтам керувати енергією і технологічними процесами найбільш безпечним, надійним, ефективним та екологічним способом. Технології, програми та послуги Schneider Electric дозволяють нашим клієнтам покращувати управління та підвищувати ступінь автоматизації своєї діяльності: від найпростіших вимикачів до складних промислових систем. Наші сполучені технології змінюють галузі промисловості, трансформують міста та збагачують людські ресурси.

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Партнёры

Центр международного образования