факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Тренінг студентів у центрі компанії Schneider Electric

Тренінг в Schneider Electric

18 листопада був проведений черговий тренінг в Scheider Electric. Cтуденти 5-го курсу та кращі студенти 4-го курсу прийняли участь в одноденному семінарі.

Зустріч присвячена знайомству з рішеннями компанії в області промислової автоматизації та архітектурою EcoStruxure.

Фотокартки з івенту тренінг в Schneider Electric 2019:

Зміст семінару

1. На першій презентації зробив доповідь Ніколенко Олександр, керівник відділу промислової автоматизації ТОВ «Шнейдер Електрік Україна». Посада – інженер з підтримки рішень EcoStruxure Machine. Тематика доповіді:

• огляд промислових контролерів сімейства Modicon M340, M580, M580 HSBY, M580 SIL;
  • огляд SCADA систем – Citect SCADA и ClearSCADA;
  • кращі їхні реалізації у світі.

2. Наступна презентація на була присвячена стану цифровізації промисловості України.

3. Микола Івченков зробив доповідь щодо приводної техніки та новітніх цифрових сервісів компанії.

Було представлено портфоліо приводної техніки Schneider electric: Altistart – пристрої плавного пуску; ПЧ Altivar Machine; ПЧ Altivar Building; ПЧ Altivar Process. Зокрема, в 2019 році оновлено електропривод Altivar Machine. Пропозиції Altivar Process – перетворювачі частоти для широкого діапазону застосувань.

4. Даніїл Брох доповів про навчальний центр Innovation HUB [1] та загалом про всі лінійки продукції Schneider стосовно автоматизації технологічних процесів та комплексів.

Презентації з тренінгу

1. Презентація стосовно огляду промислових контролерів сімейства Modicon та огляду SCADA систем.

2. Презентація щодо стану цифровізації промисловості України.

3. Презентація щодо техніки електроприводу Schneider Electric.

4. Презентація про навчальний центр Innovation HUB та загальну інформацію про всі лінійки продукції Schneider.

Це вже не перший науково-практичний тренінг в Scheider Electric Ukraine. Посилання на попередні: [2], [3], стенд побудований на обладнанні Schneider Electric [4].

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.