Тренінг Schneider Electric Ukraine

Cпівпраця з компанією Schneider Electric Ukraine

Cпівпраця з компанією Schneider Electric Ukraine та нашої кафедри продовжується. Тренінг по основах конфігурування систем автоматизації з приводами і графічними інтерфейсами відбувся 10.04.2018. Тренінг провів інженер технічної підтримки EcoStruxure Machine Данило Брох. Під час семінару студенти ознайомились з процедурами налаштування елементів розподіленої системи автоматизації для сумісної роботи через мережу ETHERNET. Тестова установка (див. фото) складалася з двох програмованих логічних контролерів Modicon М241 і Modicon M221, графічної панелі для реалізації людино-машинного інтрефейсу HMIGTO1310, електроприводу Altivar ATV320, Ethernet коммутатора і допоміжного обладнання.

Зовнішній вигляд установки для тестувань від Schneider Electric

Крім конфігурування системи було розглянуто процедуру створення багатовіконного графічного інтерфейсу для керування електроприводом і моніторингу його роботи.

Студенти на презентації від співробітника Schneider Electric Д. Броха

Такі семінари дозволяють студентам знайомитися з програмними пакетами для розробки систем автоматизації і найсучаснішим обладнанням, які тільки починають використовуватись в електротехнічній сфері.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.