Тренінг Schneider Electric Ukraine

Cпівпраця з компанією Schneider Electric Ukraine

Cпівпраця з компанією Schneider Electric Ukraine та нашої кафедри продовжується. Тренінг по основах конфігурування систем автоматизації з приводами і графічними інтерфейсами відбувся 10.04.2018. Тренінг провів інженер технічної підтримки EcoStruxure Machine Данило Брох. Під час семінару студенти ознайомились з процедурами налаштування елементів розподіленої системи автоматизації для сумісної роботи через мережу ETHERNET. Тестова установка (див. фото) складалася з двох програмованих логічних контролерів Modicon М241 і Modicon M221, графічної панелі для реалізації людино-машинного інтрефейсу HMIGTO1310, електроприводу Altivar ATV320, Ethernet коммутатора і допоміжного обладнання.

Зовнішній вигляд установки для тестувань від Schneider Electric

Крім конфігурування системи було розглянуто процедуру створення багатовіконного графічного інтерфейсу для керування електроприводом і моніторингу його роботи.

Студенти на презентації від співробітника Schneider Electric Д. Броха

Такі семінари дозволяють студентам знайомитися з програмними пакетами для розробки систем автоматизації і найсучаснішим обладнанням, які тільки починають використовуватись в електротехнічній сфері.

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.