Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Співпраця з Warwick University

Програма співпраці з університетом Ворика

Вже 1 рік діє програма співпраці з університетом Ворика (факультету електроенерготехніки (Univerisy of Warwick, Coventry)) та кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.

Програма направлена на наукове та освітнє співробітництво для підвищення якості підготовки магістрів, PhD та сумісних проектів.

Цього року, в рамках співпраці двоє студентів кафедри АЕМС-ЕП проходили стажування в Університеті Ворика [1], [2].

Один з можливих напрямків для наступних претендентів на стажування – робота над гіперлупом (Hyperloop).

У жовтні доц. к.т.н. С.В. Король пройшов стажування в лабораторії “Power and Control Systems Research Laboratory” Університету Ворика. Він отримав практичний досвід роботи з експериментальними установками навчального та науково-дослідного призначення. В ході стажування ознайомився з роботою студентів нашої кафедри Родькін Д. і Зінченко О. над створенням установки для тестування алгоритмів керування синхронними машинами з постійними магнітами на основі dSPACE та OPAL-RL. Планується, що на цій установці буде працювати аспірант кафедри АЕМС-ЕП в 2020 році. Також С.В. Король отримав практичний досвід в області застосування пневмодвигунів в системах накопичення енергії.

В листопаді-на початку грудня доц. к.т.н. С.О. Бур’ян також проходив стажування в цій лабораторії. Він займався налагодженням та дослідженням лабораторного насосного комплексу, що керується нейронними мережами. В подальшому на цій установці буде працювати аспірант нашої кафедри в рамках свого стажування навесні 2020 року.

Фотокартки зі стажувань викладачів наведено нижче.

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования