Конференція в університеті Warwick UK

Конференція в університеті Ворика, Англія та кафедра АЕМС-ЕП

З 11.03.2019 по 18.03.2019 проходила конференція в університеті Ворика, Англія. Викладачі кафедри АЕМС-ЕП д.т.н. проф. С.М. Пересада та к.т.н. доц. С.М. Ковбаса відвідали університет Ворика (Warwick university) у Великобританії.

Виступ О.І. Кіселичника після вступного слова

В рамках програми обміну у відповідності до правил Erasmus, наші викладачі доповіли про НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”, про факультет електроенерготехніки та автоматики та основні напрямки наукової та іншої діяльності вчених факультету та кафедри.

Проведено ряд зустрічей, на яких погоджено наступні кроки співробітництва в напрямку розширення програми обміну студентів та наукових досліджень.

Обговорено можливі спільні наукові проекти.

С.М. Пересада, О. С. Яндульский разом з колишнім викладачем кафедри АЕМС-ЕП професором університету Ворвика О. І. Кіселичником на факультеті

Заплановано, що восени 2019 р. два студенти кафедри АЕМС-ЕП будуть відібрані на конкурсній основі та пройдуть навчання (участь в програмі обміну) у відповідності до правил Erasmus. На час перебування в університеті Ворвика їм буде виплачуватися стипендія та прокриватимуться витрати на подорож до університету.

Один з наших випускників, в минулому викладач кафедри АЕМС-ЕП – Кіселичник Олег Іванович – працює на посаді професора в цьому університеті. Його основними напрямками роботи є застосування асинхронних генераторів з самозбудженням, інтелектуальне керування турбомеханізмами, електроприводи на основі синхронних двигунів з постійними магнітами.

Навчання в університеті Ворвика коштує близько 25-27 тис. фунтів за рік. Навчальний рік ділиться на 3 семестри. Магістратура триває 1 рік, тоді як бакалаврська програма – 3 роки. В університеті навчається близько 30 тис. студентів, з них 20 тис. іноземців.

Безпілотний літальний апарат розроблений в університеті Ворика

Зліва-направо: проф. С.М. Пересада, проф. О.І. Кіселичник, доц. С.М. Ковбаса, проф. Джихонг Вонг (Jihong Wang) та проф. О.С. Яндульский

IMG_20190313_144648_BURST1

Лабораторія дослідження електроприводу та джерел живлення

Далі представлені фотокартки з зустрічі, лабораторії по дослідження мікро- і наноелектромехнаічних систем з Silicon-карбідними кристалами для IGBT та MOSFET транзисторів та лабораторія з 3D-принтерами.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.