Конференція в Киргизстані

Конференція в Киргизстані та кафедра АЕМС ЕП

Конференція в Киргизстані та кафедра АЕМС ЕП. З 01.04.2019 по 05.04.2019 у м. Бішкек (столиця Киргизстану) на базі Німецько-Киргизького технічного інституту Киргизького Державного Технічного університету ім. Раззакова відбувся семінар за програмою DAAD (Німецька служба сприяння академічному обміну) і міжнародна студентська конференція “Німецька мова і техніка”,  в якій прийняли участь студенти з Киргизстану, Казахстану, Німеччини та України. НТУУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського” був представлений лектором DAAD Анною Ланге та професором кафедри АЕМС-ЕП Ольгою Толочко та двома студентами Спільного Українсько-Німецького факультету (СУНФ) Олексієм Кутузовим та Вадимом Петрушею.

Запрошені учасники познайомилися з Німецьким факультетом університету ім. І. Раззакова та його студентами.

Проф. О.І. Толочко презентувала студентам і викладачам Киргизького університету інформацію щодо факультету електроенерготехніки та автоматики та кафедри АЕМС-ЕП, провела з учасниками семінару два 90-хвилинних заняття німецькою мовою на тему “MATLAB та Simulink в інженерній практиці”, зробила наукову доповідь німецькою мовою на тему “Енергоефективне керування явнополюсним синхронним двигуном з постійними магнітами”, за що була відзначена відповідними сертифікатами DAAD. На доповіді разом з учасниками семінару були присутні ректор університету, посол Німеччини у Киргизстані, представники  DAAD та представники преси.

Конференція в Киргизстані та кафедра АЕМС ЕП Конференція в Киргизстані та кафедра АЕМС ЕП

4 квітня, була проведена студентська міжнародна конференція.  В кінці заходу журі обрало переможців, при цьому оцінювались постер (плакат), доповідь, тема та відповіді на запитання аудиторії. Перше місце було присуджено Наталії Шилковські, студентці Берлінської вищої школи техніки, яка розповіла про проект створення автономного робота, який виконувався в рамках її навчання за дуальною системою; друге та третє місця посіли студенти НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Члени журі студентської конференції

Вручення грамот

Д.т.н. проф. О.І. Толочко з колегами з Казахстану

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.