Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ ЄФВВ

Увага! Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ!

Увага! Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ, для вступників на спеціальність 081 Право) перенесено! Нові дати та процедура реєстрації на ЄВІ ЄФВВ: реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно.

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років.Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру вам та нам.Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені наступного тижня. А поки радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):

• паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
  • облікова картка платника податків;
  • особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Будьте обережні та здорові.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.