Дод. випроб. для вступу до магістратури скасовано

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

У зв’язку зі змінами до Закону України «Про вищу освіту» від 18 грудня 2019 року, та взявши до уваги епідеміологічну ситуацію, викликану пандемією COVID-19, додаткове вступне випробування для вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.

Для вступу до магістратури необхідно скласти ЄВІ та фахове вступне випробування відповідно до обраної освітньої програми. Нагадуємо, що реєстрація на ЄВІ триває з 12 травня до 05 червня.

Взнавайте все першими на сайті https://pk.kpi.ua/.

Будьте обережні та здорові.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.