Вступ до магістратури 2020

ВСТУП 2020

Терміни проведення вступної кампанії та нові можливості подачі документів: МОН внесло зміни до Умов прийому

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Усі дати вступної кампанії у 2020 році зсунуто на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації.

Також, МОН передбачило для вступників можливість подачі оригіналів документів поштою.

Вступ до магістратури 2020: процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році приймальною комісією розроблено 2 алгоритми реєстрації:
• випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього навчального року, які бажають вступити до магістратури;

• для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти.

Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ: з 12 травня по 05 червня

• Детальна інформація для вступників до магістратури, які цього року завершують навчання в КПІ;
  • Детальна інформація для вступників до магістратури, які завершили навчання у попередні роки;
  • Детальна інформація для вступників до магістратури, які вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти (якщо можливість зареєструватись за місцем навчання відсутня!)

Вступник на фейсбук | інстаграм | телеграм, Зворотній зв’язок
Чекаємо на вас!

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.