ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Міжнародна академічна мобільність

Міжнародна академічна мобільність. Кафедра АЕМС-ЕП

Міжнародна академічна мобільність здійснюється на підставі укладення угод про співробітництво з іноземними вищими навчальними закладами або за особистою ініціативою учасників програми мобільності за узгодженими та затвердженими індивідуальними навчальними планами.

Передбачає участь студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського в учбовому процесі у закордонних вищих навчальних закладах, проходження навчальної або виробничої практики, проведення наукових досліджень з можливістю перезарахування освоєних навчальних дисциплін, практик, отримання подвійних дипломів, тощо.

Наразі діють договори щодо студентської мобільності студентів кафедри АЕМС-ЕП з Університетом прикладних наук Гессена (THM), Німеччина, Університетом Ворика, Англія та Магдебургським университетом імені Отто фон Герике, Німеччина. Більше інформації надано в новинах щодо академічної мобільності, а також звертайтесь до відповідальних за ці напрями д.т.н. доц. Ковбаси С.М., д.т.н. проф. Пересади С.М. та д.т.н. проф. Толочко О.І. відповідно до кожної програми.

Детальніше читайте в розділі “Проекти з міжнародного співробітництва“.

Останні новини стосовно академічної мобільності:

Воркшоп у Warwick кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Конференція-воркшоп у Ворвику

Конференція воркшоп у Warwick, Англія 12 листопада 2019 року проходив науково-практичний воркшоп в Університеті Ворика, Англія (University of Warwick, Coventry, UK), School of Engineering. У проведенні воркшопу приймали участь студенти та аспіранти нашої кафедри. Воркшоп проведений в рамках програми співпраці Erasmus факультету електроенерготехніки та автоматики НТУУ КПІ ім. І. Сікорського ...
Тег «Далее»
Стажування в університеті Ворика Дмитра Родькіна, каф. АЕМС-ЕП

Стажування в університеті Ворика

Стажування в університеті Ворика Дмитра Родькіна Доброго дня. Мене звати Родькін Дмитро. Я студент 6 курсу кафедри АЕМС-ЕП. З 20 серпня я перебуваю у Великій Британії як студент по обміну за програмою “Еразмус+”. Програма передбачає наукове стажування в Університеті Ворика (University of Warwick) протягом 4 місяців. Тема наукової роботи – ...
Тег «Далее»
Початок нового стажування у THM, кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Початок нового стажування у THM

Початок нового стажування у THM Цього року від нашого факультету 4-ро магістрів 5-го курсу та магістри 6-го курсу приїхали до THM, University of Applied Sciences of Mittelhessen, Німеччина.
П’ятеро з них – студенти кафедри АЕМС-ЕП та студенти кафедри АЕ.
Початок нового стажування у THM – з 07.10.2019, оскільки саме тоді починається ...
Тег «Далее»
Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка АЕМС-ЕП

Наукове стажування в університеті Ворика

Наукове стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка Мене звати Олексій Зінченко, я студент п’ятого курсу групи ЕП-91мн, і на початку навчального року поїхав за програмою Erasmus+ на стажування до Університету Ворика, що знаходиться у Великій Британії, місто Ковентрі, неподалік від Бірмінгема. Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка Стратфорд, де народився Шекспір Найбільше ...
Тег «Далее»
Воркшоп у THM, кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Семінар-воркшоп у THM

Воркшоп у THM, 2019 Воркшоп у THM – чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина та представників промисловості з таких компаній як IPG, BE-Power, Zimmer та ін. Щорічний воркшоп “Передові методи керування в електроенергетиці та електроприводі” (‘Advanced control in ...
Тег «Далее»

Проект у THM (стипендія DAAD)

Проект у THM, стипендія DAAD Студент 6-го курсу, магістр наукового спрямування кафедри АЕМС-ЕП Ніконенко Є.О. у квітні-травні проводив дослідження в університеті-партнері, THM (Mittelhessen University of Applied Sciences) за програмою співпраці DAAD Leonard-Euler Scholarship 2019.
Проект у THM, стипендія DAAD. Програма досліджень включала порівняння енергетичних характеристик системи електричного транспортного засобу з ...
Тег «Далее»

Міжнародна академічна мобільність та міжнародна науково-технічна діяльність

Викладачі, співробітники та студенти, в тому числі студенти-іноземці кафедри приймають активну участь в міжнародних наукових конференціях і семінарах.

Викладачі кафедри приймають участь у міжнародних проектах ERASMUS, TEMPUS, DAAD, є членами міжнародного товариства інженерів електриків та електронників (IEEE). Мета участі викладачів у міжнародних проектах полягає у підвищенні якості викладання та навчання, розробці концепції інтернаціоналізації вищої освіти України, визначенні загальних проблем, які обмежують академічну мобільність студентів та викладачів, розробці методичних рекомендацій по наближенню освіти України до європейських стандартів.

TEMPUS “Розширення академічної мобільності між Европейською Співдружністю та Україною” (UKRMOBIL). Мета проекту полягала у розробці концепції інтернаціоналізації вищої освіти України, визначенні загальних проблем, які обмежують академічну мобільність студентів та викладачів, розробці методичних рекомендацій по наближенню освіти України до європейських стандартів.

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти