Проект у THM (стипендія DAAD)

Проект у THM, стипендія DAAD

Студент 6-го курсу, магістр наукового спрямування кафедри АЕМС-ЕП Ніконенко Є.О. у квітні-травні проводив дослідження в університеті-партнері, THM (Mittelhessen University of Applied Sciences) за програмою співпраці DAAD Leonard-Euler Scholarship 2019.
Проект у THM, стипендія DAAD.

Програма досліджень включала порівняння енергетичних характеристик системи електричного транспортного засобу з двома різними джерелами живлення.
Досліджувалася стандартна система живлення від акумуляторів і система гібридного джерела живлення, розроблена студентом.

Проект у THM, стипендія DAAD кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Навантаження реального транспортного засобу було емульовано в середовищі для розробки від німецької фірми IPG – CarMaker.

Це дуже потужний пакет програм, що дозволяє проводити повномасштабне налаштування всіх елементів механічної частини транспортного засобу, налаштування поведінки водія, розробку маршруту (з урахуванням топології місцевості) та багато ін.

Ще однією сильною стороною цього пакету є легкість інтегрування даних в MatLab, що спрощує налаштування всієї системи: моделювання транспортного засобу проводиться в CarMaker, а моделювання джерел живлення – в MatLab Simulink.

Наразі проводиться перемовини з компанією IPG щодо отримання нашою кафедрою ліцензії на цю програму для проведення подальших досліджень.

Далі представлені фотокартки з поїздки: лабораторії, види міст Германії – Франфурту на Майні, Фрідбергу, Гіссену, Візбадену.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.