факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Випускники-магістри весни 2019 року

Вітаємо випускників наукових магістрів весни 2019 року!

Вітаємо випускників наукових магістрів весни 2019 року! Вручення дипломів випускникам наукової магістратури факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ імені Ігоря Сікорського відбулося в залі засідань вченої ради 1-го корпуса 12.06.2019.

Це перший випуск наукових магістрів нашого факультету та третій випуск магістрів за новою освітньою програмою Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”посилання на перший та на другий.

Від кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу успішно захистилися 2 магістрів, обидва відмінники.

Фотокартки з урочистого вручення дипломів:

Випускники отримали дипломи міжнародного зразка, який визнається працедавцями та університетами світу, що дає можливість влаштуватися у компаніях, що займаються автоматизацією електромеханічних систем, промисловою автоматизацією, інтеграцією цифрових систем, налагодженням електроустановок, їхнім програмуванням та ін. як в Україні, так і за кордоном.

Традиційно, декан ФЕА Яндульський О. С., заступник декана доц. Денисюк П. Л., завідуючий кафедрою АЕМС-ЕП проф. Пересада С. М. та куратор випускників доц. Пушкар М. В. особисто привітали випускників з отриманням кваліфікації інженера-електрика за новою спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та побажали великих майбутніх здобутків.

Ключові документи випускних робіт – магістерських дисертацій – вже завантажено на відповідну сторінку.

Роботи пов’язані з дослідженням енергоефективних режимів роботи насосних комплексів в умовах стабілізації напору гідравлічної мережі та з системами керування гібридними джерелами живлення електромобілів.

В подальшому випускники планують продовжити навчання в аспірантурі кафедри.

Ще раз вітаємо випускників магістрів весни 2019 року кафедри АЕМС-ЕП та бажаємо щастя й натхнення в подальшому житті!

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери