факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Випускники-магістри весни 2018

Вітаємо випускників магістрів весни 2018 року!

Вітаємо випускників магістрів весни 2018 року! Урочисте вручення дипломів випускникам магістратури «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулося в залі засідань вченої ради. Цього року на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу успішно захистилися 19 магістрів, серед яких 4 іноземця.

Наші хлопці першими на кафедрі отримали нову спеціальність, що введена з цього року на всьому нашому факультеті, – «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

За період тяжкого навчання можна відзначити деякі особливості випуску:

  • більшість хлопців проходили тренінг в компанії EATON у 2016 , а Варволік Василь, Сливканич Микита, Рандюк Андрій, Долганов Олег, Абросімов Олексій, Кривошея Іван продовжили поглиблення знань та навичок в програмуванні ПЛК та інших приладів цієї компанії, за що у 2017 році отримали сертифікати компанії EATON;Вітаємо випускників-магістрів весни 2018 року
  • на 4-му курсі Варволік Василь посів 3 місце на ІI заключному турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки» у 2016 ;
  • на 5-му курсі троє магістрів стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Електротехніка та електромеханіка» у 2017, що традиційно проходив у місті Кам’янське (стара назва Дніпродзержинськ) Дніпровської області : Рандюк Андрій – 1 місце, Геращенко Ігор – 2 місце, Кривошея Іван – 2 місце;
  • схожий досвід повторився рік по тому – двоє з вищевказаних магістрів ще раз посіли призові місця на конкурсі у 2018 році [4]: Рандюк Андрій – 1 місце, Геращенко Ігор – 2 місце;
  • Варволік Василь та Сливканич Микита пройшли наукове 5-місячне стажування в Університеті прикладних наук, Гессена (Technische Hochschule Mittelhessen – THM), м. Фрідберг, Німеччина. Стажування проходило з 02.10.2017 по02.2018 в рамках пілотного проекту програми подвійного диплому магістрів ФЕА . Окрім навчання, метою їх перебування в THM була розробка автономної моделі електромобіля з комп’ютерним зором для участі у змаганнях ‘Carolo Cup’ .

За період навчання хлопці разом з науковими керівниками прийняли участь у численних науково-технічних конференціях, розвиваючи наукову думку країни, серед яких: «Сучасні проблеми електротехніки та автоматики» (Київ), «Електромеханічні та енергетичні системи. Методи моделювання та оптимізації» (Кременчуг), «Проблеми автоматизованого електроприводу» (Харків), «Проблеми сучасної електротехніки» (Київ), та багато ін. За результатами роботи конференцій праці опубліковано у збірниках та наукових журналах.

Серед випускників кафедри, шестеро найкращих отримали диплом з відзнакою. Випускники отримали дипломи міжнародного зразка, який визнається працедавцями в усьому світі, що надає їм можливості працювати в компаніях, що займаються автоматизацією електромеханічних систем, промисловою автоматизацією, інтеграцією цифрових систем, налагодженням електроустановок, їхнім програмуванням та ін. як в Україні, так і за кордоном.

Вітаємо випускників-магістрів весни 2018 року

Декан нашого факультету Яндульський О. С., заступник декана доц. Денисюк П. Л., завідуючий кафедри АЕМС-ЕП проф. Пересада С. М. та куратор випускників доц. Бур’ян С. О. особисто привітали хлопців з отриманням кваліфікації інженера-дослідника за новою спеціальністю та побажали майбутніх кар’єрних здобутків.

Необхідно зазначити, що це останній великий випуск магістрів наукового спрямування, які вчилися два роки за розширеною програмою. Навчальні плани майбутніх випускників вже мають обмеження на кількість таких «наукових магістрів» – 10 % від минулорічного набору всіх магістрів; при цьому інші студенти отримуватимуть звання «професійних магістрів» за дещо коротший термін навчання – півтора роки.

Зведена таблиця випускників магістрів весни 2018 року та їх керівників

П.І.Б. студента Науковий керівник
1 Абросімов Олексій Сергійович* доц., к.т.н. Печеник М.В.
2 Бенхамму Уссама ст. викл., к.т.н. Димко С.С.
3 Березюк Євгеній Юрійович проф., д.т.н. Толочко О.І.
4 Варволік Василь В’ячеславович* проф., д.т.н. Пересада С.М.
5 Гайдар Костянтин Олександрович доц., к.т.н. Король С.В.
6 Геращенко Ігор Миколайович доц., к.т.н. Бур’ян С.О.
7 Долганов Олег Олегович* доц., к.т.н. Приймак Б.І.
8 Дорошенко Євгеній Олександрович доц., к.т.н. Теряєв В.І.
9 Ель Хамдауи Муад проф., д.т.н. Толочко О.І.
10 Ільків Андрій Володимирович доц., к.т.н. Пижов В.М.
11 Кривошея Іван Володимирович* доц., к.т.н. Король С.В.
12 Кузнецов Гліб Андрійович доц., к.т.н. Ковбаса С.М.
13 Лозада Черес Ектор Фернандо доц., к.т.н. Приймак Б.І.
14 Лукашук Владислав Вікторович доц., к.т.н. Печеник М.В.
15 Рандюк Андрій Анатолійович* проф., д.т.н. Пересада С.М.
16 Сливканич Микита Володимирович* доц., к.т.н. Ковбаса С.М.
17 Сун Хенхао доц., к.т.н. Теряєв В.І.
18 Теребійчук Сергій Сергійович проф., д.т.н. Толочко О.І.
19 Фомін Богдан Валерійович доц., к.т.н. Бур’ян С.О.

* диплом з відзнакою

Ще раз вітаємо випускників магістрів весни 2018 року кафедри АЕМС-ЕП.

4 5 3 Вітаємо випускників магістрів весни 2018 року

Вітаємо випускників магістрів весни 2018 року!

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняОсвітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення
Партнери