факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Тренінг студентів в компанії EATON

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

Студенти 4-го курсу нашої кафедри пройшли тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП для інженерів і проектувальників в центральному офісі дочірнього підприємства «Моеллер Електрик».

В рамках тренінгу студенти ознайомились з основними лінійками і новим обладнанням для промислової автоматизації, контролю, розподілу і управління електроживленням, дізналися про нові світові тенденції в електротехніці. Під час тренінгу студенти ознайомились з програмними пакетами для програмування і конфігурування електротехнічного обладнання компанії Eaton.

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП  Тренінг EATON проводиться в рамках договору про співробітництво  між кафедрою «Автоматизація електромеханічних систем та електропривод» та ДП «Моеллер Електрик». Завдяки цьому договору компанія допомогла обладнати на кафедрі Навчальний центр EATON-НТУУ “КПІ” “Сучасні технології в автоматизації”, студенти мають можливість проходити переддипломну практику на території компанії, а також, після закінчення навчання, розпочати роботу в сучасній компанії світового рівня.

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

Електротехнічний підрозділ Eaton (Electrical Sector) – світовий лідер в розробці і виробництві рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматизації. Широкий перелік продукції в сукупності дає можливість пропонувати клієнтам комплексні рішення, створені на основі концепції PowerChain Management®, які націлені на задоволення зростаючих потреб різних галузей промисловості, ринків альтернативних джерел енергії, житла, інформаційних технологій, центрів обробки даних, установ соціальної сфери, громадських організацій, комунальних і комерційних підприємств, а також OEM-клієнтів у всьому світі. Рішення компанії допомагають створювати сучасні, надійні, економічні та екологічні системи енергопостачання та ефективно підходити до питань їх обслуговування на будь-якому етапі життєвого циклу.

Тренінг в компанії EATON студентів кафедри АЕМС-ЕП

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.