факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Перемога на конкурсі 2017

Вітаємо! Ще одна Перемога на конкурсі 2017 Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму “Електротехніка та електромеханіка.

Перемога на конкурсі 2017 Кривошея Калугін Бурмельов Геращенко Рандюк

На перший тур конкурсу було подано 220 студентських робіт із них у другий тур пройшло 91. Порівняно невелика група учасників з нашої кафедри досягла достатньо високих результатів:

Рандюк Андрій – І місце;

Кривошея Іван – ІІ місце;

Геращенко Іігор – ІІ місце;

Бурмельов Олексій – ІІ місце;

Калугін Данило – ІІ місце.

Студентські роботи присвячені розв’язанню актуальних питань  автоматизованого електроприводу, теорії автоматичного керування, діагностики електромеханічних систем, використання альтернативних джерел електричної енергії. Багато уваги приділяється проблемам електропостачання та  електроустаткування промислових та цивільних споруд.

Диплом Бурмельов Диплом Геращенко Диплом Калугін Диплом Кривошея Диплом Рандюк

Переможці наступних років: 2018.

Переможці минулих років: 2016, 2015201420132012.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.