факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Випускні роботи магістрів 2019 (весна)

Випускні роботи наукових магістрів 2019

Випускні роботи наукових магістрів 2019.

В таблиці:

МД – магістерська дисертація,
A – abstract, – реферат, In – вступ, – перелік посилань.

Мета роботи: підвищення рівня енергетичної ефективності та надійності функціонування насосних комплексів за рахунок каскадної схеми включення двох насосів за умови стабілізації необхідного напору в гідравлічній мережі.
У процесі виконання магістерської дисертації були використанні та закріпленні знання з дисциплін: «Теорія електропривода», «Електромеханічні системи автоматизації загальнопромислових механізмів», «Проектування систем автоматизації», «Теорія автоматичного керування».
Графічна частина включає: функціональні та структурні схеми, результати досліджень.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери