Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Наукові конференції ELNANO, ESS 19

Конференції ELNANO та ESS’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Цього року дві популярні IEEE конференції ELNANO та ESS’19 проходили в один час, 16-18 квітня та 17-19 квітня 2019 року.

Від нашої кафедри наукові роботи були представлені на обидвох конференціях. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних IEEExplore та Scopus, після чого матеріали публікацій будуть доступні на сайті.

a) ELNANO (Electronics and Nanotechnology), section 3: Electronic systems

IMG_8524

Відкриття конференції ELNANO

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ElNano була представлена робота

     S. Peresada, Y. Nikonenko, S. Kovbasa, A. Kuznietsov and D. Pushnitsyn (Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine, Technische Hochschule Mittelhessen, Germany)
“Rapid prototyping station for batteries-supercapacitors hybrid energy storage systems”.

Робота присвячена популярній темі – гібридизації джерела живлення для електричних транспортних засобів.

На відміну від акумуляторного живлення, гібридне джерело на основі акумуляторних батарей та блоку суперконденсаторів дозволяє покращити умови роботи та подовжити термін служби акумуляторних батарей.

В роботі детально описується принцип створення та дослідження таких систем на основі станції швидкого прототипного тестування, розробленої на кафедрі.

Доповідь зробив аспірант кафедри – Дмитро Пушніцин.

b) ESS (Energy Smart Systems), section 3: Smart cities and buildings

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ESS представлено наступні роботи:

     1. S. Peresada, M. Zhelinskyi, S. Kovbasa and S. Korol

“Indirect field oriented control of the saturated induction generators with linear PI regulators”

Робота присвячена розробці методики налаштування систем генерування на основі асинхронних генераторів з ПІ-регуляторами напруги і дослідженню впливу насичення магнітної системи машини на процеси керування.

Дана робота була представлена на пленарному засіданні. Доповідь зробив зав. кафедри АЕМС-ЕП д.т.н. проф. С. М. Пересада.

     2. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and L. Kazmina

“Investigation of energy characteristics of the electromechanical system in multi-motor conveyors under variation of traction load level on the belt”

В роботі представлені дослідження енергетичних характеристик багатодвигунних конвейерів при варіації навантаження.

     3. M. Ostroverkhov and V. Pyzhov

“Control of the electric drive with field regulated reluctance machine”

Робота присвячена питанню керування машиною зі змінним магнітним опором.

     4. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and A. Tytarenko

“Investigation of the pump unit control system with the neural network productivity estimator”

Ця робота продовжує цикл досліджень щодо керування насосною установку на основі нейронної мережі з оцінювачем продуктивності. Потенційно така система керування дозволяє значно підвищити ККД системи в усіх режимах роботи установки.

     5. O. Tolochko, O. Burmelov and D. Kaluhin

“Comparison of SPMSM rotor speed estimation techniques based on the flux linkage evaluation”

Робота присвячена порівнянню різних методів оцінювання швидкості в синхронних двигунах з постійними магнітами, що розташовані на поверхні ротора (неявнополюсні синхронні машини). Методи оцінки базуються на обчисленні значення потокозчеплення ротора двигуна.

Випускник кафедри 2018 р. Олексій Бурмельов доповів на засіданні секції.

Конференції ELNANO та ESS’19 є IEEE конференціями, які вносяться до бази даних Scopus.

Similar posts
  • Повністю електричний літак Rolls-Royc... Повністю електричний літак Rolls-Royce Перший повністю електричний літак Rolls-Royce завершив свій перший політ, пролетівши над небом у Великобританії близько 15 хвилин. У своїй заяві компанія заявила, що поїздка літака в середу ознаменувала «початок інтенсивного етапу випробувань польотів», який передбачає збір даних про продуктивність його електроенергії та рухової системи. За даними Rolls-Royce, літак, який отримав назву [...]
  • Інформація першокурсникам Важливі посилання для першокурсників Любі першокурсники. Зібрали для вас найбільш важливі посилання: Питання організації освітнього процесу в КПІ ім.Ігоря Сікорського Основні заходи в семестрі (календар графіку навчального процесу) Як оцінюються результати навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського Заходи контролю проводяться із використанням систем дистанційного навчання, а ви не знаєте, як долучитись? Про системи Moodle та G [...]
  • Адаптаційні та коригувальні курси «Адаптаційні та коригувальні курси» для студентів від Інституту моніторингу якості освіти Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує набір слухачів на Адаптаційні та коригувальні курси на 2021/2022 н.р. з метою: • усунути прогалини в знаннях з фундаментальних дисциплін; • подолати перешкоди для ефективного засвоєння матеріалу та успішного навчання в університеті; • зробити так, [...]
  • Нормативні документи про освіту НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ РЕГЛАМЕНТУЮТЬ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС в КПІ ім. Ігоря Сікорського – Кодекс честі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікоського» (https://kpi.ua/code); – Статут КПі ім. Ігоря Сікорського (https://kpi.ua/statute); – Положення про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського (https://kpi.ua/regulations); – Положення про поточний, календарний та семестровий контроль в КПІ ім. [...]
  • Кафедральні дні відритих дверей Кафедральні Дні відкритих дверей Шановні випускники шкіл і коледжів, а також їх батьки, запрошуємо на кафедральні Дні відкритих дверей! Колектив кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу радий оголосити початок проведення екскурсій – субота 26.06.2021! Через продовження дії карантинних заходів в деяких частинах міста та країни, щодня будуть проводитися індивідуальні екскурсії з дотриманням карантинних правил: 1) [...]

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес з 1 вересня

За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/22 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочнеться:
- для усіх курсів, крім першого курсу бакалаврів – в змішаному режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- для першого курсу бакалаврів – в дистанційному режимі навчання з 01 вересня 2021 року з переведенням у змішаний режим з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.
У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти