ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Наукові конференції ELNANO, ESS 19

Конференції ELNANO та ESS’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Цього року дві популярні IEEE конференції ELNANO та ESS’19 проходили в один час, 16-18 квітня та 17-19 квітня 2019 року.

Від нашої кафедри наукові роботи були представлені на обидвох конференціях. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних IEEExplore та Scopus, після чого матеріали публікацій будуть доступні на сайті.

a) ELNANO (Electronics and Nanotechnology), section 3: Electronic systems

IMG_8524

Відкриття конференції ELNANO

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ElNano була представлена робота

     S. Peresada, Y. Nikonenko, S. Kovbasa, A. Kuznietsov and D. Pushnitsyn (Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine, Technische Hochschule Mittelhessen, Germany)
“Rapid prototyping station for batteries-supercapacitors hybrid energy storage systems”.

Робота присвячена популярній темі – гібридизації джерела живлення для електричних транспортних засобів.

На відміну від акумуляторного живлення, гібридне джерело на основі акумуляторних батарей та блоку суперконденсаторів дозволяє покращити умови роботи та подовжити термін служби акумуляторних батарей.

В роботі детально описується принцип створення та дослідження таких систем на основі станції швидкого прототипного тестування, розробленої на кафедрі.

Доповідь зробив аспірант кафедри – Дмитро Пушніцин.

b) ESS (Energy Smart Systems), section 3: Smart cities and buildings

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ESS представлено наступні роботи:

     1. S. Peresada, M. Zhelinskyi, S. Kovbasa and S. Korol

“Indirect field oriented control of the saturated induction generators with linear PI regulators”

Робота присвячена розробці методики налаштування систем генерування на основі асинхронних генераторів з ПІ-регуляторами напруги і дослідженню впливу насичення магнітної системи машини на процеси керування.

Дана робота була представлена на пленарному засіданні. Доповідь зробив зав. кафедри АЕМС-ЕП д.т.н. проф. С. М. Пересада.

     2. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and L. Kazmina

“Investigation of energy characteristics of the electromechanical system in multi-motor conveyors under variation of traction load level on the belt”

В роботі представлені дослідження енергетичних характеристик багатодвигунних конвейерів при варіації навантаження.

     3. M. Ostroverkhov and V. Pyzhov

“Control of the electric drive with field regulated reluctance machine”

Робота присвячена питанню керування машиною зі змінним магнітним опором.

     4. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and A. Tytarenko

“Investigation of the pump unit control system with the neural network productivity estimator”

Ця робота продовжує цикл досліджень щодо керування насосною установку на основі нейронної мережі з оцінювачем продуктивності. Потенційно така система керування дозволяє значно підвищити ККД системи в усіх режимах роботи установки.

     5. O. Tolochko, O. Burmelov and D. Kaluhin

“Comparison of SPMSM rotor speed estimation techniques based on the flux linkage evaluation”

Робота присвячена порівнянню різних методів оцінювання швидкості в синхронних двигунах з постійними магнітами, що розташовані на поверхні ротора (неявнополюсні синхронні машини). Методи оцінки базуються на обчисленні значення потокозчеплення ротора двигуна.

Випускник кафедри 2018 р. Олексій Бурмельов доповів на засіданні секції.

Конференції ELNANO та ESS’19 є IEEE конференціями, які вносяться до бази даних Scopus.

Similar posts
  • День відкритих дверей 18 травня 2024 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг роботи [...]
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Партнери

Центр міжнародної освіти