ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Наукові конференції ELNANO, ESS 19

Конференції ELNANO та ESS’19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

Цього року дві популярні IEEE конференції ELNANO та ESS’19 проходили в один час, 16-18 квітня та 17-19 квітня 2019 року.

Від нашої кафедри наукові роботи були представлені на обидвох конференціях. Наразі проводиться додавання робіт в електронні бази даних IEEExplore та Scopus, після чого матеріали публікацій будуть доступні на сайті.

a) ELNANO (Electronics and Nanotechnology), section 3: Electronic systems

IMG_8524

Відкриття конференції ELNANO

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ElNano була представлена робота

     S. Peresada, Y. Nikonenko, S. Kovbasa, A. Kuznietsov and D. Pushnitsyn (Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, Ukraine, Technische Hochschule Mittelhessen, Germany)
“Rapid prototyping station for batteries-supercapacitors hybrid energy storage systems”.

Робота присвячена популярній темі – гібридизації джерела живлення для електричних транспортних засобів.

На відміну від акумуляторного живлення, гібридне джерело на основі акумуляторних батарей та блоку суперконденсаторів дозволяє покращити умови роботи та подовжити термін служби акумуляторних батарей.

В роботі детально описується принцип створення та дослідження таких систем на основі станції швидкого прототипного тестування, розробленої на кафедрі.

Доповідь зробив аспірант кафедри – Дмитро Пушніцин.

b) ESS (Energy Smart Systems), section 3: Smart cities and buildings

Конференції ELNANO та ESS'19 та кафедра АЕМС-ЕП КПІ

На конференції ESS представлено наступні роботи:

     1. S. Peresada, M. Zhelinskyi, S. Kovbasa and S. Korol

“Indirect field oriented control of the saturated induction generators with linear PI regulators”

Робота присвячена розробці методики налаштування систем генерування на основі асинхронних генераторів з ПІ-регуляторами напруги і дослідженню впливу насичення магнітної системи машини на процеси керування.

Дана робота була представлена на пленарному засіданні. Доповідь зробив зав. кафедри АЕМС-ЕП д.т.н. проф. С. М. Пересада.

     2. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and L. Kazmina

“Investigation of energy characteristics of the electromechanical system in multi-motor conveyors under variation of traction load level on the belt”

В роботі представлені дослідження енергетичних характеристик багатодвигунних конвейерів при варіації навантаження.

     3. M. Ostroverkhov and V. Pyzhov

“Control of the electric drive with field regulated reluctance machine”

Робота присвячена питанню керування машиною зі змінним магнітним опором.

     4. S. Burian, M. Pechenic, M. Pushkar and A. Tytarenko

“Investigation of the pump unit control system with the neural network productivity estimator”

Ця робота продовжує цикл досліджень щодо керування насосною установку на основі нейронної мережі з оцінювачем продуктивності. Потенційно така система керування дозволяє значно підвищити ККД системи в усіх режимах роботи установки.

     5. O. Tolochko, O. Burmelov and D. Kaluhin

“Comparison of SPMSM rotor speed estimation techniques based on the flux linkage evaluation”

Робота присвячена порівнянню різних методів оцінювання швидкості в синхронних двигунах з постійними магнітами, що розташовані на поверхні ротора (неявнополюсні синхронні машини). Методи оцінки базуються на обчисленні значення потокозчеплення ротора двигуна.

Випускник кафедри 2018 р. Олексій Бурмельов доповів на засіданні секції.

Конференції ELNANO та ESS’19 є IEEE конференціями, які вносяться до бази даних Scopus.

Similar posts
  • Стейкхолдери продовжують брати участь... Стейкхолдери продовжують брати участь в освітньому процесі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу. 28 серпня 2023 року гарант освітньої програми підготовки бакалаврів «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» к.т.н., доц. Сергій Бур’ян провів чергову онлайн-зустріч з випускником кафедри Дмитром Пушніциним, який наразі працює на посаді Engineer Development (Hardware Developer) у компанії Siemens s.r.o. (Прага, Чеська [...]
  • Перелік освітніх компонент, за якими ...   До уваги здобувачів освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальністю 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, які навчаються за освітньо-професійними програмами “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” першого та другого рівнів! Наразі заплановано проведення очних занять з наступних освтніх компонентів ОПП підготовки бакалаврів Назва освітнього компоненту Шифр групи Вид очних занять Місце проведення заняття Керування [...]
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • День відкритих дверей 30 червня 2023 Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг [...]
  • Семінар, присвячений написанню програ... Семінар, присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбудеться у п’ятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Черговий захід буде присвячений написанню програм для промислових систем [...]

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти