faculty of electric power engineering and automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Партнер кафедри

Компанія NORD

NORD – рухаємось разом

NORD – курс на успіх.

Підприємство NORD було засновано в 1965 р і за цей час досягло обороту в мільйонів Євро. NORD зайняв міцне місце в групі провідних виробників у своїй галузі перш за все завдяки тому, що для нас на першому місці завжди стоять інтереси клієнта. «Рухаємось Разом» означає для нас наступне – знаходити індивідуальне оптимальне конструкторське рішення спільно з замовником.
Нещодавно створено стенд для тестування асинхронного електроприводу від цієї компанії у лабораторії автоматизації електромеханічних та мехатронних систем, к. 414-20. (фото 5)

Зокрема це стало можливим через нашого випускника, що працює в цій компанії, Мітрофанова Андія.Партнер кафедри АЕМС-ЕП КПІ - компанія NORD

Далі наведено деякі факти про компанію з офіційного сайту.

У будь-якій точці земної кулі. Крім головного офісу в г.Баргтехайде поблизу Гамбурга наші заводи і сервісні центри розташовані більш ніж в 60 країнах. Більше 2000 співробітників підприємств групи NORD в кожному куточку земної кулі забезпечують найкоротші терміни поставок і технічне обслуговування. Не має значення – де і коли ми Вам знадобимося – ми не залишимо Ваше звернення без уваги.

Приводити все в рух

За допомогою нашої високопродуктивної приводної техніки ми наводимо в рух навіть таких гігантів, як величезні крани в обладнанні портів або рухомі даху на сучасних стадіонах, багажні конвеєри в аеропортах або підвісні дороги на гірськолижних трасах – всі вони працюють за будь-яких умовах завдяки приводний техніці NORD.

Двигун прогресу

Наша техніка є інноваційний синтез компактної механічної частини і інтелектуальної електроніки. Високоякісні редуктори і мотор-редуктори, перетворювачі частоти, сервоконтроллери і децентралізована привідна техніка – ми розробляємо, виробляємо і продаємо повну номенклатуру механічної та електронної приводної техніки з вигідним співвідношенням ціна / якість.Рухаємось разомНаші високі стандарти якості та послуг є результатом уважного ставлення до інтересів наших клієнтів. Залучаючи споживача в процес розробки, ми отримуємо конструкцію, яка точно відповідає його потребам. При цьому інновації та креативність не є для нас самоціллю – ми створюємо конструкторське рішення, орієнтуючись виключно на інтереси замовника. Потреби наших замовників відкривають і завершують ланцюжок з виробництва продукції.

 ПРЕДСТАВНИЦТВО КОМПАНІЇ GETRIEBEBAU NORD GMBH

Getriebebau NORD во всём мире считается лидером в отрасли приводной техники – в производстве механического и электронного оборудования.

Команда досвідчених професіоналів

Гетрібебау НОРД входить в число провідних виробників приводної техніки – як механічної, так і електронної. З часу заснування (1965), Гетрібебау НОРД вважає своєю метою постачання комплексних приводних рішень. Ми розробляємо, виготовляємо і продаємо найрізноманітніші приводні рішення в області механіки, електротехніки та електроніки. На даний час компанія Гетрібебау НОРД нараховує 35 збиральних заводів, розташованих по всьому світу. Сервісна мережа НОРД базується більш ніж в 60 країнах. Завдяки наявності команди кваліфікованих спеціалістів і повного спектру високотехнологічних рішень, ми готові до вирішення будь-яких приводних задач на технологічних ділянках Вашого підприємства.

Високоякісні технічні консультації, швидкий підбір необхідної приводної техніки, гнучкі терміни поставки, якість технічного обслуговування на місці експлуатації, зробили компанію Гетрібебау НОРД надійним постачальником приводної техніки в усьому світі.

Центральний офіс компанії НОРД, об’єднуючий технологічний та логістичний центри, a також адміністрацію, знаходиться в місті Бартехайде (недалеко від Гамбурга, Німеччина). З ним взаємодіють інші виробничі ділянки в Німеччині, Австрії, Чехії, Італії, Польщі, США, Китаї та інших країнах.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Весь повний пакет інформації (програмне забезпечення, креслення, посібники з експлуатації інструкції та інш.) а також має весь спектр необхідних сертифікатів для забезпечення ввезення та безпечної експлуатації як загальнопромислової приводної техніки, так і вибухозахищеного приводного обладнання….

…все це ви можете отримати на окремому носії інформації або у друкованому вигляді від наших співробітників.

Наші спеціалісти допоможуть Вам:

– вирішити довільну задачу з проектування та розрахунку електромеханічного обладнання

– підібрати приводні вузли до конкретного використання

– нададуть повній спектр референцій та поділяться з вами досвідом використання на анагогічному обладнання.

StatisticsAs result of 2 semester

2019/2020 academic year


Total students: 162,
on the budget: 157.

AnnouncementAttention

All forms of education in Igor Sikorsky KPI are chaged into distance study from 12.03.2020 to 03.04.2020. Study process is realized by means of electronic cabinets in "E-campus", and other media.
All mass events are prohibited for this period.
Take care.

Consultations during quarantine.


In accordance with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine No. 211, visits to educational institutions by their applicants are prohibited, therefore, all issues are to resolve remotely.
In case of critical questions regarding the educational process, which cannot be resolved remotely, you must make an appointment for consultation from 10 a.m. to 1 p.m. via Telegram or by phone
+380 (95) 794-45-98.
Viktor Reshetnyk.

Distance consultations are available for all the staff from 9 a.m. to 5 p.m. Contacts of the teaching staff can be found from senior students of each group.

Partners