Program “Electromechanical Automation Systems, Electric Drive and Electromobility”,faculty of Electric Power Engineering and Automatics of “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

Вебінар випускника кафедри для студентів

Вебінар випускника кафедри для студентів

У руслі викладання дисципліни «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування» 10.05.22 було проведено вебінар випускника кафедри Сергія Сидоренка для студентів груп ЕП-01, ЕП-02 і ЕП-п01. Сергій Сидоренко отримав диплом магістра на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2014 році. Зараз він працює на посаді керівника проекту (Project Supervisor) у бельгійській компанії Petersime.

На вебінарі Сергій надав інформацію про компанію Petersime, яка є світовим лідером у сфері виробництва інкубаційних машин. Були показані відео-матеріали, що продемонстрували будову та принцип роботи інкубаційних машин. Також було докладно висвітлено особливості автоматизації технологічного процесу інкубації курчат, який триває 21 день. Успішне виконання технологічного процесу забезпечується трьома системами автоматичного керування, які підтримують на оптимальному рівні температуру, тиск і вологість повітря у робочій зоні інкубаційних машин. При цьому в замкнених контурах регулювання наявні істотно нелінійні та дискретні елементи, такі як реле, двопозиційні і трипозиційні клапани, аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі тощо. Алгоритми керування реалізуються програмно у цифровому контролері. Сергій відмітив, що проектування та налаштування таких систем значною мірою ґрунтується на матеріалі дисциплін «Теорія автоматичного керування» і «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування».

Поле діяльності Сергія, як керівника проекту, охоплює супровід монтажних робіт при спорудженні станції, яка може містити до трьох десятків інкубаційних машин, проведення налагоджувальних робіт та запуску в експлуатацію інкубаційних машин. Продукція компанії має попит у різних країнах та континентах. В доробку Сергія реалізовані проекти у таких країнах як Англія, Італія, Китай, Саудівська Аравія, Нігерія та ін.

Студенти задали цілу низку питань, зокрема щодо складності працевлаштування в іноземну компанію, відповідності отриманих на кафедрі знань реальним завданням на роботі, професійної конкуренції в компанії, фінансового забезпечення тощо.

Після відповіді на запитання учасників вебінару Сергій зазначив, що освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» на сьогодні є перспективною на ринку праці. Тому випускники нашої кафедри мають добрі шанси отримати роботу за спеціальністю як у вітчизняних, так і в зарубіжних компаніях.

На закінчення вебінару викладач та студенти висловили вдячність випускнику кафедри Сергію Сидоренку за цікаву та корисну зустріч.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Текст підготовив лектор, к.т.н. доц. Б. І. Приймак.

Similar posts
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • День відкритих дверей 19 травня 2023 ... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг [...]
  • Семінар, присвячений написанню програ... Семінар, присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбудеться у п’ятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Черговий захід буде присвячений написанню програм для промислових систем [...]
  • Факультет електроенерготехніки та авт... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн 🔸 Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 🔸 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як [...]
  • Акредитація освітньої програми підгот... Акредитація освітньої програми підготовки бакалаврів З 15 по 17 березня Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти буде проводитися онлайн акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». З відомостями самооцінювання можна ознайомитися за посиланням. Програма онлайн-візиту опубліковану за посиланням. [...]

StatisticsAs result of 1 semester

2022/2023 academic year


Total students: 137,
on the budget: 130.

AnnouncementEducational process, 2 semester

By the decision of the Administrative Council and the selection committee of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute, the educational process for full-time and part-time higher education applicants will begin from February 01, 2021/22 academic year. University is in distant mode until 19.03.2022.

The last announcementsCenter for International Education