ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Вебінар випускника кафедри для студентів

Вебінар випускника кафедри для студентів

У руслі викладання дисципліни «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування» 10.05.22 було проведено вебінар випускника кафедри Сергія Сидоренка для студентів груп ЕП-01, ЕП-02 і ЕП-п01. Сергій Сидоренко отримав диплом магістра на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2014 році. Зараз він працює на посаді керівника проекту (Project Supervisor) у бельгійській компанії Petersime.

На вебінарі Сергій надав інформацію про компанію Petersime, яка є світовим лідером у сфері виробництва інкубаційних машин. Були показані відео-матеріали, що продемонстрували будову та принцип роботи інкубаційних машин. Також було докладно висвітлено особливості автоматизації технологічного процесу інкубації курчат, який триває 21 день. Успішне виконання технологічного процесу забезпечується трьома системами автоматичного керування, які підтримують на оптимальному рівні температуру, тиск і вологість повітря у робочій зоні інкубаційних машин. При цьому в замкнених контурах регулювання наявні істотно нелінійні та дискретні елементи, такі як реле, двопозиційні і трипозиційні клапани, аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі тощо. Алгоритми керування реалізуються програмно у цифровому контролері. Сергій відмітив, що проектування та налаштування таких систем значною мірою ґрунтується на матеріалі дисциплін «Теорія автоматичного керування» і «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування».

Поле діяльності Сергія, як керівника проекту, охоплює супровід монтажних робіт при спорудженні станції, яка може містити до трьох десятків інкубаційних машин, проведення налагоджувальних робіт та запуску в експлуатацію інкубаційних машин. Продукція компанії має попит у різних країнах та континентах. В доробку Сергія реалізовані проекти у таких країнах як Англія, Італія, Китай, Саудівська Аравія, Нігерія та ін.

Студенти задали цілу низку питань, зокрема щодо складності працевлаштування в іноземну компанію, відповідності отриманих на кафедрі знань реальним завданням на роботі, професійної конкуренції в компанії, фінансового забезпечення тощо.

Після відповіді на запитання учасників вебінару Сергій зазначив, що освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» на сьогодні є перспективною на ринку праці. Тому випускники нашої кафедри мають добрі шанси отримати роботу за спеціальністю як у вітчизняних, так і в зарубіжних компаніях.

На закінчення вебінару викладач та студенти висловили вдячність випускнику кафедри Сергію Сидоренку за цікаву та корисну зустріч.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Текст підготовив лектор, к.т.н. доц. Б. І. Приймак.

Similar posts
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]
  • Лекція від підприємства-партнера факу... Лекція від підприємства-партнера факультету ФЕА – компанії VectorVS В четвер 7 грудня 2023 року відбулась лекція від підприємства-партнера нашого факультету для студентів кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу від компанії VectorVS. Спікер-експерт Олександр Литовченко, який є випускником КПІ 2007 року, для студентів 1 курсу магістратури в очному режимі провів  дуже цікаву лекцію на тему ««Енергозберігаючі [...]
  • Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. Захист PhD дисертації Ніконенком Є.О. У вівторок 7 листопада 2023 р. о 14-00 відбудеться захист PhD дисертації аспіранта кафедри АЕМС ЕП Ніконенка Євгена Олексійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Електрична інженерія» за спеціальністю «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Дисертація виконана на тему “Керування електромеханічними системами електричних транспортних засобів з гібридним акумуляторно-суперконденсаторним джерелом [...]
  • Наукове співробітництво КПІ імені Іго... Наукове співробітництво КПІ імені Ігоря Сікорського та Технічного університету Центрального Гессена Незважаючи на війну КПІ імені Ігоря Сікорського продовжує наукове співробітництво з  Технічним університетом Центрального Гессена. В рамках цього співробітництва останні півроку аспірантка кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Ганна Землянухіна провела, виконуючи дослідження за [...]

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

ОбъявленияОбразовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования