ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Вебінар випускника кафедри для студентів

Вебінар випускника кафедри для студентів

У руслі викладання дисципліни «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування» 10.05.22 було проведено вебінар випускника кафедри Сергія Сидоренка для студентів груп ЕП-01, ЕП-02 і ЕП-п01. Сергій Сидоренко отримав диплом магістра на кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у 2014 році. Зараз він працює на посаді керівника проекту (Project Supervisor) у бельгійській компанії Petersime.

На вебінарі Сергій надав інформацію про компанію Petersime, яка є світовим лідером у сфері виробництва інкубаційних машин. Були показані відео-матеріали, що продемонстрували будову та принцип роботи інкубаційних машин. Також було докладно висвітлено особливості автоматизації технологічного процесу інкубації курчат, який триває 21 день. Успішне виконання технологічного процесу забезпечується трьома системами автоматичного керування, які підтримують на оптимальному рівні температуру, тиск і вологість повітря у робочій зоні інкубаційних машин. При цьому в замкнених контурах регулювання наявні істотно нелінійні та дискретні елементи, такі як реле, двопозиційні і трипозиційні клапани, аналого-цифрові та цифро-аналогові перетворювачі тощо. Алгоритми керування реалізуються програмно у цифровому контролері. Сергій відмітив, що проектування та налаштування таких систем значною мірою ґрунтується на матеріалі дисциплін «Теорія автоматичного керування» і «Нелінійні та дискретні системи автоматичного керування».

Поле діяльності Сергія, як керівника проекту, охоплює супровід монтажних робіт при спорудженні станції, яка може містити до трьох десятків інкубаційних машин, проведення налагоджувальних робіт та запуску в експлуатацію інкубаційних машин. Продукція компанії має попит у різних країнах та континентах. В доробку Сергія реалізовані проекти у таких країнах як Англія, Італія, Китай, Саудівська Аравія, Нігерія та ін.

Студенти задали цілу низку питань, зокрема щодо складності працевлаштування в іноземну компанію, відповідності отриманих на кафедрі знань реальним завданням на роботі, професійної конкуренції в компанії, фінансового забезпечення тощо.

Після відповіді на запитання учасників вебінару Сергій зазначив, що освітня програма «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» на сьогодні є перспективною на ринку праці. Тому випускники нашої кафедри мають добрі шанси отримати роботу за спеціальністю як у вітчизняних, так і в зарубіжних компаніях.

На закінчення вебінару викладач та студенти висловили вдячність випускнику кафедри Сергію Сидоренку за цікаву та корисну зустріч.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Текст підготовив лектор, к.т.н. доц. Б. І. Приймак.

Similar posts
  • Збори трудового колективу кафедри Збори трудового колективу кафедри 1 квітня відбулися збори трудового колективу кафедри автоматизації електромеханічних систем та електропривода Національного технічного університету Украіни “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. На зборах висунуто та обговорено кандидатури до участі у конкурсі на посаду ректора університету. За результатами таємного голосування висунуто для участі у конкурсі на посаду ректора Національного технічного університету [...]
  • Інженерний тиждень “KPISchool&#... Інженерний тиждень “KPISchool” на кафедрі АЕМС ЕП Викладачі кафедри АЕМС-ЕП взяли активну участь у Інженерному тижні “KPISchool”, який традиційно проводиться протягом весняних канікул для учнів 8-11 класів. Заняття відбулося 25 березня 2024 року за темою “Електромобілі, роботи та 3D-принтери: будова і функціонування”. Асистент Ганна Землянухіна ознайомила учнів з конструкцією і принципом роботи демонстраційного робота та [...]
  • Участь у Другому міжнародному воркшоп... Участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» 26 березня 2024 доц. кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського” Волянський Р.С. прийняв участь у Другому міжнародному воркшопі «Advances in Civil Aviation Systems Development» (http://www.ans.nau.edu.ua/acasd/), який було організованому на базі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ. Доповідь “MODIFIED CHUA’S [...]
  • Перелік освітніх компонентів, підгото... Перелік освітніх компонентів, підготовка за якими у другому семестрі 2023-2024 н.р. буде здійснюватися в очному режимі Шановні здобувачі та колеги, у вкладеному файлі знаходиться інформація щодо освітніх компонентів, за якими кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу у другому семестрі 2023-2024 н.р. планує здійснювати практичну підготовку з окремих видів занять в очному [...]
  • Участь у The 3rd International Works... Участь у Міжнародному ІТ-семінарі “The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)” Викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-семінарі «The 3rd International Workshop on Information Technologies: Theoretical and Applied Problems (ITTAP-2023)», що відбувся 22-24 листопада в м. Тернопіль. Представлена доповідь «Neural network based estimator of the electrode deviation in robotic welding [...]

Статистика



По результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

Объявления



Образовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления




Партнёры

Центр международного образования