ОП “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Особливості НМТ 2022 р.

Особливості НМТ у 2022 р.

Національний мультипредметний тест (НМТ) – вступне випробування ВНЗ, на основі якого оцнююються знання з української мови, математики і історії України випускників шкіл і коледжів у 2022 р. Тест проводиться Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) відповідно до наведеного графіку.

Особливості НМТ 2022 р. і вебінари - каф. АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

План проведення тестування

НМТ будуть проводити трьома сесіями:

  1. Основна сесія: 18.07 – 10.08.
  2. Додаткова сесія: 16 – 20.08.
  3. Спеціальна сесія: 12 – 16.09.

1. Основна Сесія (18.07 – 10.08)

Офіційно Ви є потенційним учасником, якщо протягом основного періоду реєстрації Ви створили реєстраційну картку учасника ЗНО.

Для того, щоб мати змогу взяти участь у тестуванні, з 20 травня до 7 червня в персональній Інформаційній сторінці треба підтвердити бажання проходити НМТ і обрати населений пункт, де Ви перебуватитиме в період проведення тесту.

З 21 червня до 7 липня потрібно уточнити своє місце перебування під час проведення основної сесії.

Ті випускники шкіл і коледжів, які у визначений період не підтвердять свою участь в тестуванні, не зможуть скласти тестування в основній сесії.

До 12 липня 2022 р. зареєстрованим учасникам основної сесії буде надана можливість завантажити перепустки з Інформаційної сторінки, в яких зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Результати тесту розміщуватимуться в Інформаційній сторінці до 12 серпня.

2. Додаткова Сесія (16 – 20.08)

Особам, які не мали можливості вчасно створити реєстраційну картку НМТ, дозволяється її створити з 10 до 20 червня для участі в додатковій сесії. Після цього в період з 8 по 12 липня у персональній Інформаційній сторінці треба підтвердити бажання проходити НМТ.

Учасникам тестування, які зареєструвалися, але прибули до екзаменаційних центрів під час основної сесії, дозволяється пройти тестування у додатковій сесії, якщо вони встигнуть подати заявку на участь в період з 01 по 10 серпня.

До 12 серпня зареєстрованим учасникам додаткової сесії буде надана можливість завантажити перепустки з Інформаційної сторінки.

Результати тесту розміщуватимуться в Інформаційній сторінці до 21 серпня.

3. Спеціальна Сесія (12 – 16.09)

Учасники НМТ, які не прибули до екзаменаційних центрів під час основної сесії, і не встигнули прийняти участь в додатковій сесії, можуть пройти тестування у спеціальній сесії, якщо подадуть заявку на участь в період з 01 по 07 вересня.

До 10 вересня зареєстрованим учасникам спеціальної сесії буде надана можливість завантажити перепустки з Інформаційної сторінки.

Результати розміщуватимуться в Інформаційній сторінці до 19 вересня.

Вебінари з підготовки до НМТ

Громадська спілка «Освіторія» і організація ЮНІСЕФ проводять щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до НМТ на платформі iLearn.

У вебінарах відкривають деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки і складання тесту, вирішують тестові завдання, надають поради від досвідчених експертів щодо складання ЗНО/НМТ тощо.

Розклад вебінарів розташований за посиланням, переглянути записи можна як на платформі iLearn, так і в YouTube-каналі.

  • 2-часовий запис про організацію і проведення НМТ.

Також iLearn дозволяє проходити короткі тематичні тести з української мови, математики та історії України. Додаткова інформація

Наказ про організацію і проведення НМТ у 2022 р.

Альтернативна картинка плану проведення тесту від УЦОЯО.

Similar posts
  • Зустрічі майбутніх випускників з робо... Зустрічі майбутніх випускників з роботодавцями Тривають зустрічі майбутніх випускників кафедри 2023 року з потенційними роботодавцями. 22.05.2023 р. відбулася відеоконференція студентів 5-го курсу (1-го курсу магістратури) гр. ЕП-21мп з HR-директором Київського заводу підйомно-транспортного обладнання Сергієнко Р.В. На сьогоднішній день Київський завод підйомно-транспортного обладнання (КЗПТО) є провідним українським підприємством з виробництва  вантажопідіймального обладнання (докладніше). Офіційними партнерами КЗПТО [...]
  • День відкритих дверей 19 травня 2023 ... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як здійснюється моніторинг [...]
  • Семінар, присвячений написанню програ... Семінар, присвячений написанню програм для промислових систем автоматизації Семінари з випускниками та роботодавцями кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу тривають. Ще один такий захід відбудеться у п’ятницю, 07 квітня 2023 року, о 12.20 у середовищі Zoom за участю Євгенія Терлецького, який зараз є співробітником компанії TESLA. Черговий захід буде присвячений написанню програм для промислових систем [...]
  • Факультет електроенерготехніки та авт... Факультет електроенерготехніки та автоматики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн 🔸 Розмірковуєш, яку спеціальність обрати? Як щодо спеціальності від якої залежить комфорт людства та робота всіх галузей? 🔸 141 спеціальність відкриває світ електротехнічних, енергетичних та електромеханічних явищ. Цікавишся, що потрібно зробити, щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення осель, підприємств та промисловості? Або як [...]
  • Акредитація освітньої програми підгот... Акредитація освітньої програми підготовки бакалаврів З 15 по 17 березня Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти буде проводитися онлайн акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». З відомостями самооцінювання можна ознайомитися за посиланням. Програма онлайн-візиту опубліковану за посиланням. [...]

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2022/2023 учебного года


Всего студентов: 137,
из них на бюджете: 130.

ОбъявленияОбразовательный процесс во втором семестре

С целью предотвращения распротранения COVID-19, учитывая ухудшение эпидемиологической ситуации, согласован и опубликован Приказ НОН/29/2022 от 26.01.2022 «Про организационные меры для предотвращения распространению коронавируса COVID19» . Семестр начинается в дистанционном режиме, решение о переходе в смешанный режим принимается в конце каждого месяца. На текущий момент, дистанционный режим продлён до 19.03.2022.


Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования