Захист подвійного диплому наукового магістра

На кафедрі пройшов дистанційний захист наукового магістра Андрія Отрошка. Магістерська дисертація Андрія Отрошка була виконана на тему «Електромеханічні системи на основі асинхронних двигунів з компенсацією мертвого часу інвертора». В своїй роботі він запропонував метод для оцінювання негативного впливу явища «мертвого часу», працездатність якого була підтверджена експериментальними даними.

Метод дозволяє без додаткових витрат часу та обчислювальної потужності з високим ступенем точності оцінити збурення, що викликані неідеальними властивостями напівпровідникових ключів. Також в роботі досліджено методи компенсації негативного впливу явища та виконано порівняльний аналіз їх ефективності.  Під час роботи над магістерською дисертацією розроблено експериментальну установку (автономний інвертор напруги) та написано програмний код, який дозволяє реалізувати основні режими роботи інвертора та алгоритм формування векторної ШІМ. За участю студента було здійснено публікацію таких наукових статей:

1. A. Otroshko, V. Pyzhov, “Review of dead time compensation methods in voltage-source inverters”, International conference for young scientists and students “Current problems of electroenergetics and automatics”, Faculty of electric power engineering and automatics, Kyiv, 2019
  2. Andrii Otroshko, Serhii Kovbasa, “Modelling of dead-time effect in voltage source inverters”, The Ukrainian internet-conference “Young people in science: research, problems, perspectives”, Vinnytsia National Technical University, 2020

Слід відмітити, що Андрій навчався один семестр у німецькому університеті THM (Technische Hochschule Mittelhessen) за програмою подвійного диплому. Завдяки цьому, після закінчення навчання він отримає не тільки диплом магістра КПІ, а й посвідку про присвоєння звання наукового магістра (Master of Science) від німецького вищого навчального закладу.

Декілька слайдів з презентації до захисту магістра.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.