Захист магістра після стажування в Англії

На кафедрі пройшов дистанційний захист наукового магістра Родькіна Дмитра, який виконав роботу на тему «Адаптивне керування синхронними явнополюсними двигунами з постійними магнітами». Частина роботи, що присвячна початковій ідентифікації його параметрів була зроблена під час наукового стажування протягом 4 місяців (20.08.19-20.12.19) в Університеті Ворика (University of Warwick, School of Engineering), Велика Британія. Під час навчання в магістратурі студент був одним з авторів наступних наукових робіт:

1. Пересада С. М., Решетник С. В., Родькін Д. І. Зінченко О. Ю., «Лінеаризуюче керування відпрацюванням кутової швидкості та початкова ідентифікація параметрів синхронної явнополюсної машини зі збудженням від постійних магнітів», Вісник Національного технічного університету “ХПІ”. Сер. : Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика: зб. наук. пр. – Харків : НТУ “ХПІ”, 2019
  2. Peresada, Y. Nikonenko, V. Reshetnyk and D. Rodkin, “Adaptive Position Control and Self-Commissioning of the Interior Permanent Magnet Synchronous Motors,” 2019 IEEE International Conference on Modern Electrical and Energy Systems (MEES), Kremenchuk, Ukraine, 2019, pp. 498-501, doi: 10.1109/MEES.2019.8896410.
  3. Peresada, O. Kiselychnyk, D. Rodkin, Y. Nikonenko, V. Reshetnyk, “Inductances Determination of the Interior Permanent Magnet Synchronous Motors Considering Saturation”, IEEE 7th International Conference on Energy Smart Systems (ESS), 2020 (в публікації)
  4. D. Rodkin, O. Zinchenko, S. Peresada, “Survey of the Interior Permanent Magnet Synchronous Motor Models Considering Saturation and Cross-Magnetization”, Міжнародний науково-технічний журнал “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”, 2019
  5. D. Rodkin, O. Zinchenko, S. Peresada, O. Kiselychnyk, “Inductance Determination of Interior Permanent Magnet Synchronous Motor Considering Saturation”, Міжнародний науково-технічний журнал “Сучасні проблеми електроенерготехніки та автоматики”, 2019
  6. Dmitriy Rodkin, Iurii Romashykhin, Nikita Rudenko, Dmytro Rodkin “The direct use of the Tellegen’s theorem in the identification of electrotechnical problems” JIEE Časopis priemyselnej elektrotechniky Journal of Industrial Electrical Engineering, 2018

Магістеська диссертація виконана та захищалася англійською мовою. Студент отримав диплом з відзнакою.

Нижче наведено декілька слайдів з предентації студента.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року).
Детальніше - за посиланням.

Останні оголошення