Кращі студенти весни 2020

Вітаємо кращих студентів весни 2020 року

Вітаємо кращих студентів за результатами літньої сесії 2019/2020 навчального року кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу!
Також висловлюємо щиру подяку педагогічному складу шкіл та коледжів за високий рівень та якість підготовки їхніх випускників, які поступили та навчаються на кафедрі АЕМС-ЕП.

За результатами щосеместрового конкурсу успішно здали літню сесію в 2019/2020 навчнальному році наступні студенти 1-5 курсів.

Кафедра забезпечена сучасною та постійно оновлюваною лабораторною базою, має широкий колектив досвідчених викладачів у різних сферах промислової автоматизації та автоматизації електромеханічних систем, та надає можливість навчання за програмою подвійного диплому за кордоном.
Завдяки цьому випускники магістратури, які пройшли повноцінний процес навчання, – стають якісно підготовленими фахівцями за спеціалізацією, які користуються постійно зростаючим попитом на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.

Щоб не пропустити новин, підписуйтесь на телеграм-канал https://t.me/aemsep.

Детальнішу інформацію про працевлаштування, проходження практики, написання випускних робіт та багато іншого дивитесь за посиланнями.

Корисні швидкі посилання.

Ми вітаємо всіх стипендіатів та закликаємо не втрачати надію тих, хто не попав до списку. Пам’ятайте, що кожний семестр розподіл змінюється та залежить в першу чергу від Вашої зацікавленості.

З найкращими побажаннями

склад кафедри автоматизації електромеханічних систем та
електроприводу факультету електроенерготехніки та автоматики.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.