Захист дисертації доктора наук, Ковбаса С.М.

30 червня 2020 року об 11-00 в 701 аудиторії 22 корпусу на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.002.20 при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся захист дисертаційної роботи Ковбаси Сергія Миколайовича на тему «Розвиток теорії бездавачевого векторного керування електромеханічними системами з асинхронними двигунами», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи.

Науковий консультант: доктор технічних наук, професор Пересада Сергій Михайлович, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», завідувач кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу.

Колектив кафедри щиро вітає доцента Сергія Ковбасу з успішним захистом та присвоєнням наукового ступеня доктора технічних наук кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу!

Бажаємо подальших успіхів в роботі та особистому житті та нових наукових звершень.

Детальна інформація про захист буде розміщена пізніше.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.