Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Результати ЄВІ та ЄФВВ

А ви вже переглянули результати ЄВІ/ЄФВВ? Якщо ні, мерщій на інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», результати вже розміщені! У кабінеті ви можете завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату ви може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів (враховуючи день оголошення) подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту відповідає 10 тестовим балам.

Посилання на вхід до кабінету https://zno.testportal.com.ua/master/login

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти