Результати ЄВІ та ЄФВВ

А ви вже переглянули результати ЄВІ/ЄФВВ? Якщо ні, мерщій на інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», результати вже розміщені! У кабінеті ви можете завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату ви може упродовж 3 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів (враховуючи день оголошення) подати власноруч написану апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадуємо, що пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту відповідає 10 тестовим балам.

Посилання на вхід до кабінету https://zno.testportal.com.ua/master/login

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення