Навчальний семестр у THM

Семестр навчання в Німеччині

Привіт. Я – студент 5-го курсу групи ЕП-81мн Андрій Отрошко. Під час зимового семестру я навчався в Technische Hochschule Mittelhessen за програмою подвійного диплому. Навчання проводилося в межах інтернаціональної програми DAAD на основі нової спеціальності в THM – Computer, control and communication engineering (CCCE).

В групі навчалося 11 студентів, в тому числі 4 студенти з ФЕА, 3 – з Індії, пакистанець, індонезієць, парагваєць і німець. В програмі було 6 кредитних модулів:

• англійська мова,
  • кібербезпека,
  • основи проектування Smart Grids,
  • моделювання електромеханічних систем,
  • методи керування електроприводами,
  • міждисциплінарний проект з Internet of Things.

Лекції проводилися блоками по 2 заняття, кожне з яких триває 1,5 години. Всі заняття проводяться компетентними викладачами з використанням сучасної техніки.

Додатково я був відповідальним за створення алгоритму керування повороту передньою віссю автономної моделі автомобіля. Емпіричним шляхом було створено кінематичну модель машини, а потім розроблено регулятор цієї моделі в просторі стану. Модель була складена в середовищі Matlab, тулбоксі Simulink, і потім за допомогою вбудованих засобів переведена на мову програмування С і реалізована на мікроконтролерному пристрою.

Семестр навчання в Німеччині 2 студент кафедри АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Відео роботи автономної моделі автомобіля

Ми проживали в гуртожитку в окремій кімнаті площею 13 квадратних метрів. Кожна кімната має декілька шаф, ліжко, робочий стіл, раковину. Можна підключитися до швидкого безлімітного Інтернету за допомогою кабелю Ethernet.  Інтр’єр виглядає наступним чином.

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення