Центр розвитку кар`єри

кар'єра КПІ

Шукаєш роботу чи підробіток?

Тоді тобі до нас – http://rabota.kpi.ua/ або https://t.me/kpicareer. Цікаві пропозиції вакансій, навчання, стажування та інше. Почни з нас!

Центр розвитку кар’єри був заснований в 2003 році, метою якого стає посилення профорієнтаційної роботи серед молоді, сприяння налагодженню контактів між студентами/випускниками та роботодавцями, ознайомлення молоді з кон’юнктурою на ринку праці. Реалізація поставленої мети передбачала вирішення наступних завдань:

• розвиток молодіжних ініціатив у сфері трудових відносин;
  • забезпечення зайнятості та працевлаштуванню студентів у вільний від навчання час;
  • набуття молоддю досвіду пошуку роботи і застосування своїх знань та навичок на ринку праці;
  • підтримка в працевлаштуванні випускників після закінчення вищого навчального закладу;
  • гармонійний розвиток особистості студента, формування в нього навичок майбутнього організатора, керівника;
  • формування психологічної стійкості молоді до запитів ринку праці тощо.

Основними напрямами роботи Центру є:

• інформаційна робота (інформування студентів про роботодавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики через організацію та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, виставок, тренінгів та ін.) або зустрічей з фахівцями, а також через Інтернет-ресурси тощо);
  • консультаційна робота

(зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди тощо);

• профорієнтаційна робота (ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, адаптація спеціалістів та виховання спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості тощо).

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.