Центр розвитку кар`єри

кар'єра КПІ

Шукаєш роботу чи підробіток?

Тоді тобі до нас – http://rabota.kpi.ua/ або https://t.me/kpicareer. Цікаві пропозиції вакансій, навчання, стажування та інше. Почни з нас!

Центр розвитку кар’єри був заснований в 2003 році, метою якого стає посилення профорієнтаційної роботи серед молоді, сприяння налагодженню контактів між студентами/випускниками та роботодавцями, ознайомлення молоді з кон’юнктурою на ринку праці. Реалізація поставленої мети передбачала вирішення наступних завдань:

• розвиток молодіжних ініціатив у сфері трудових відносин;
  • забезпечення зайнятості та працевлаштуванню студентів у вільний від навчання час;
  • набуття молоддю досвіду пошуку роботи і застосування своїх знань та навичок на ринку праці;
  • підтримка в працевлаштуванні випускників після закінчення вищого навчального закладу;
  • гармонійний розвиток особистості студента, формування в нього навичок майбутнього організатора, керівника;
  • формування психологічної стійкості молоді до запитів ринку праці тощо.

Основними напрямами роботи Центру є:

• інформаційна робота (інформування студентів про роботодавців, відкриті вакансії, програми стажувань, проходження практики через організацію та проведення масових заходів (Ярмарки вакансій, презентації, виставок, тренінгів та ін.) або зустрічей з фахівцями, а також через Інтернет-ресурси тощо);
  • консультаційна робота

(зустрічі та консультації студентів з представниками компаній/організацій, допомога при складанні резюме, рекомендації щодо пошуку робочого місця та проходження співбесіди тощо);

• профорієнтаційна робота (ознайомлення студентів з професіями та сучасними тенденціями на ринку праці, адаптація спеціалістів та виховання спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, складати на цій основі реальний план оволодіння відповідними навичками, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості тощо).

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення