Практика студентів з Індії 2018

Практика студентів з Індії 2018 кафедра АЕМС-ЕП

На кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу закінчилася ще одна практика студентів з Індії 2018. Індійські студенти вже два рази проходили практику на нашій кафедрі [1], [2].

Цього року практичні заняття для студентів другого курсу інституту VISHWANIKETAN провели англійською мовою троє викладачів: доц. М. В. Пушкар, доц. С. О. Бур’ян та доц. С. В. Король.

Практика студентів з Індії 2018 кафедра АЕМС-ЕП

На фото – студенти в лабораторії-навчальному центрі ЕАТОN та “КПІ ім. Ігоря Сікорського” «Сучасні технології в автоматизації» (412-20) з викладачем С. В. Король.

Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN у 2018 році, включає в себе наступні три модулі.

Модуль 1. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої (Field Programmable Gate Array – FPGA) та програмування логічних реле.

Модуль 2. Електроприводи зі змінною швидкістю для промислових застосувань.

Модуль 3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм.

В цьому році вже три кафедри КПІ провели практику для студентів з Індії, всі з нашого факультету. Навчання проводилось в рамках проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Для нашої кафедри проведення таких курсів стало можливим зокрема завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі кафедри як в інституті, так і в Україні серед спеціальності “Автоматизація електромеханічних систем та електропривод”.

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.