з Індії приїхали студенти на практику

З Індії приїхали студенти для проходження практики на кафедрі АЕМС-ЕП, 2017 р.

Вже друга група з 7 студентів з Індії пройшла курс практичних занять на кафедрі. Практику проходили студенти після другого курсу інституту VISHWANIKETAN. Заняття проводилися англійською мовою. Серед викладачів нашої кафедри їм доповідали та проводили лабораторні заняття: доц. Бур’ян С. О., доц. Король С. В., ст. викл. Приступа Д. Л. Заключні лекції провели завідуючий кафедри проф. Пересада С. М. та доц. Пижов В. М. Перша група студентів з Індії 2017 р.

з Індії 1

На фото студенти в лекційній аудиторії 407 з викладачами Бур’ян С.О.  і Приступа Д. Л.

Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN включає в себе наступні три модулі:

1. Модуль 1-1. Реалізація аналогових та цифрових схем на монтажних платах.

2. Модуль 1-2. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої та програмування логічних реле.

3. Модуль 1-3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм.

з Індії 2

На фото студенти в навчальному центрі EATON – “КПІ ім. Ігоря Сікорського”  – “Сучасні технології в автоматизації” з викладачем Король С. В.

Наша кафедра стала однією із двох кафедр КПІ, на яких пройшли практику 2 групи студентів з Індії. Навчання відбулося в рамках пілотного проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і КПІ ім. Ігоря Сікорського. Це стало можливим завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі нашої кафедри як в інституті, так і в Україні серед спеціальності “Автоматизація елетктромеханічних систем та електропривод”.

з Індії 3

Примітка: VISHWANIKETAN – Vishwaniketan’s Institute of Management Entrepreneurship and Engineering Technology is affiliated to University of Mumbai & approved by AICTE, Delhi.

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.