ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! 2017

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА!

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! 2017 кафедра АЕМС-ЕП

Під час осінніх канікул у зручний для Вас день Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками студентського життя у режимі реального часу і уявити себе частиною великої університетської родини!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського” запрошує старшокласників, батьків та вчителів до зустрічі під час осінніх канікул.

Щоденно, з 30 жовтня до 3 листопада, на вас чекають факультети та інститути Університету.

О 10:00 – зустрічаємось у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги 37, корпус 6).

У програмі – екскурсія, знайомство з історією Київської політехніки. Екскурсія лабораторіями факультету.

Деталі http://fea.kpi.ua/article/66/osinni_kanikuli_razom_z_fea

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва, освітній процес в жовтні 2020 року (осінній семестр 2020/2021 навчального року):
- для старших курсів продовжує здійснюватися в дистанційному режимі відповідно до наказу ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.08.2020 № 7/148 «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року». Навчання проходитиме за Регламентом організації освітнього процесу в дистанційному режимі.
- для першого курсу навчання здійснюється в змішаному режимі з 21.09.2020 за гнучким графіком з декількома тижнями очного навчання відповідно до Наказу ректора № 1/266а від 04.09.2020 “Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2020/2021 навчального року для здобувачів вищої освіти 2020 року зарахування”. Ознайомитися з особливостями початку навчального року для першокурсників бакалаврату можна тут.