ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! 2017

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА!

ОСІННІ КАНІКУЛИ РАЗОМ З ФЕА! 2017 кафедра АЕМС-ЕП

Під час осінніх канікул у зручний для Вас день Ви маєте чудову можливість більш детально ознайомитись з цікавинками студентського життя у режимі реального часу і уявити себе частиною великої університетської родини!

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут  імені Ігоря Сікорського” запрошує старшокласників, батьків та вчителів до зустрічі під час осінніх канікул.

Щоденно, з 30 жовтня до 3 листопада, на вас чекають факультети та інститути Університету.

О 10:00 – зустрічаємось у Державному політехнічному музеї (проспект Перемоги 37, корпус 6).

У програмі – екскурсія, знайомство з історією Київської політехніки. Екскурсія лабораторіями факультету.

Деталі http://fea.kpi.ua/article/66/osinni_kanikuli_razom_z_fea

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.