Дні відкритих дверей

Дні відкритих дверей кафедри АЕМС-ЕП, ФЕА

Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу запрошує випускників та їх батьків на віртуальну екскурсію.

На час карантину очні Дні відкритих дверей не проводяться, після завершення карантину Дні відкритих дверей будуть проводитись за графіком.

Запрошуємо на День відкритих дверей ФЕА онлайн у Zoom
Коли: 15 травня о 14:00
Де: Онлайн, лінк на трансляцію буде опубліковано в телеграм-каналі абітурієнтів ФЕА (https://t.me/aemsep)

Про очні екскурсії та інформацію про вступ можна дізнатись за телефонами:

(095) 070-20-75, (096) 417-55-14,
(098) 170-80-81, (050) 659-94-22.

Очні екскурсії починаються у кабінеті 412, 20 корпусу, протягом двох годин на Вас чекають:

• екскурсії лабораторіями та навчальним центрами (EATON, АВВ, SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric);
  • ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторією;
  • створення штучної блискавки;
  • демонстрація роботів;
  • ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями;
  • демонстрація електромехатронних приладів;
  • брифінг, на якому Ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого.

Для участі у Дні відкритих дверей чи замовлення екскурсії в день, в який Вам було б зручніше завітати до нас, заповніть, будь ласка, наступну форму

Прізвище*

Ім’я*

По-батькові*

Контактний телефон

Який навчальний заклад закінчуєте?

В який день бажаєте пройти екскурсію кафедрою?*

* (обов'язково)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.