Практика студентів з Індії 2018

Практика студентів з Індії 2018 кафедра АЕМС-ЕП

На кафедрі автоматизації електромеханічних систем та електроприводу закінчилася ще одна практика студентів з Індії 2018. Індійські студенти вже два рази проходили практику на нашій кафедрі [1], [2].

Цього року практичні заняття для студентів другого курсу інституту VISHWANIKETAN провели англійською мовою троє викладачів: доц. М. В. Пушкар, доц. С. О. Бур’ян та доц. С. В. Король.

Практика студентів з Індії 2018 кафедра АЕМС-ЕП

На фото – студенти в лабораторії-навчальному центрі ЕАТОN та “КПІ ім. Ігоря Сікорського” «Сучасні технології в автоматизації» (412-20) з викладачем С. В. Король.

Програма навчання для студентів, які завершили другий курс інституту VISHWANIKETAN у 2018 році, включає в себе наступні три модулі.

Модуль 1. Синтез логічних схем, програмовані логічні пристрої (Field Programmable Gate Array – FPGA) та програмування логічних реле.

Модуль 2. Електроприводи зі змінною швидкістю для промислових застосувань.

Модуль 3. Програмовані логічні контролери. Огляд, програмування та тестування програм.

В цьому році вже три кафедри КПІ провели практику для студентів з Індії, всі з нашого факультету. Навчання проводилось в рамках проекту співробітництва між інститутом VISHWANIKETAN (Делі, Індія) і НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

Для нашої кафедри проведення таких курсів стало можливим зокрема завдяки найкращій і найсучаснішій лабораторній базі кафедри як в інституті, так і в Україні серед спеціальності “Автоматизація електромеханічних систем та електропривод”.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.