Реєструйся на ДВД і отримуй подарунки

Дні відкритих дверей з подарунками

Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу запрошує учнів та їх батьків на Дні відкритих дверей з подарунками.

Особливий День відкритих дверей в цьому семестрі буде проведений 30.11.19 о 12.00.

Окрім стандартної програми ДВД, описаної нижче, на Вас чекають конкурси, за результатами яких ви будете нагороджені.

Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпусу.

Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте

(095) 070-20-75(096) 417-55-14

Протягом зустрічі на Вас чекають:

• екскурсії лабораторіями та навчальним центрами (EATON, АВВ, SIEMENS, Mitsubishi Electric, Schneider Electric);
  • ознайомлення з сонячною та вітровою лабораторією;
  • створення штучної блискавки;
  • демонстрація роботів;
  • ознайомлення з інтелектуальною енергосистемою України та Smart-технологіями;
  • демонстрація електромехатронних приладів;
  • брифінг, на якому Ви зможете дізнатися про студентське життя, можливість здобуття подвійного диплому європейського зразка, кар’єрні перспективи випускників, а також багато чого цікавого.

Для участі у Дні відкритих дверей чи замовлення екскурсії в день, в який Вам було б зручніше завітати до нас, заповніть, будь ласка, наступну форму

Прізвище*

Ім’я*

По-батькові*

Контактний телефон

Який навчальний заклад закінчуєте?

В який день бажаєте пройти екскурсію кафедрою?*

* (обов'язково)

Чекаємо на Вас!

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.