ТехноАртКПІ 2018

ТехноАртКПІ запрошує на фестиваль науки!

Утворене в 2018 році об’єднання груп талановитих студентів в різних сферах науки – ТехноАртКПІ – 8 вересня 2018 року проведе свій перший фестиваль. Звичайно, ці збори не всіх активно працюючих студентів в науково-практичному житті університету, але, безумовно – досить масштабне підприємство.

У свій перший фестиваль три секції вирішили продемонструвати свої можливості в галузях авіабудування, робототехніки та хімії. Також можлива додаткова участь студентів з інших кафедр університету.

Подія відбуватиметься на території КПІ – на Площі знань, розпочнеться з роботи технічних майданчиків, майданчиків мистецтва, проведення майстер-класів, квестів, лекцій і творчих майстерень. Тому не зволікайте – намагайтеся обійти і прийняти участь в кожному цікавому для вас місці.

Серед цікавинок організатори пропонують поводити електромобілі, запустити справжню ракету, покерувати дронами, іншими безпілотними летальними апаратами, марсоходом, автономними роботами, а також проводитимуть майстер-класи з поглиблення вивчення мов, мистецтва, зменшення відходів у виробництві, і покажуть велике розмаїття хімічно активних речовин з різними «спецефектами».

Далі буде проходити екскурсія нашим університетом; іноземні студенти КПІ проведуть захід «інтернаціональний КПІ» і т.п. Закінчуватися фестиваль буде рок-концертом «музичний КПІ».

Початок – о 11:00 08.09.2018.

Детальніше – читайте на сайті.

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.